КИЇВ, CLOSER
06/09/2019, 23:59

Квиток / 300 ₴

Нарешті! Серія вечірок Zmei від промо-групи Osnova Kyiv відбудеться вперше у найкращому клубі Києва, в Closer! З приводу цієї пам‘ятної події ми запросили особливих гостей – французів Myn (Public System Recordings, Pinkman) та Judaah (Brothers From Different Mothers), а також побратимів-резидентів Основи Sariim (JOY, Mutabor) та Jana Woodstock (Osnova Kyiv).

І Myn, і Judaah активні діячі сучасної електронної сцени світу, що мають свої лейбли та постійно шукають нові таланти. Judaah засновник та босс імпринту з Ліону Brothers From Different Mothers, що збирає та грає різноманітну музику, від хаусу, техно та джанглу, до дабстепа та фанку та публікує мікси та треки від таких музикантів як The Pilotwings, J-Zbel та Low Jack, а Myn має власний лейбл Public System Recordings з вініловими релізами від Buttechno, DJ Spider, NGLY та інших, та власне шоу на Rinse FM з найактуальнішим селектом. SARIIM також публікує музику всіх відтінків темних кольорів на однойменному лейблі JOY, який з‘явився як частина заснованих ним вечірок ритуальної та ритмічної музики.

Jana Woodstock – фаворитка київського андерграунду з селектом EBM, панку та вповільненого трансу, що зараз займається продакшеном власної музики на європейських лейблах та активно пропагує києвський саунд, виступаючи на найцікавіших івентах закордоном.

Такого лайнапу досить, щоб танцювали всі! Запрошуйте друзів, беріть квитки раніше та приходьте, чекаємо на всіх!

DC/FC +21.
На вході: 400 UAH.