1 серпня на березі моря в Одесі відбудеться нова вечірка серії «Техника Молодёжи». Танцювати будемо на величезному пірсі Riviera Beach Club із 19:00 і аж до наступного вечора.

В лайнапі українські артисти, серед яких:

Trippsy та Puoro із київської промо-групи THP, участники якої відомі своєю любов'ю до рідкісного вінілу та аналогового обладнання. Впродовж останніх п'яти років організовували вечірки THP Sessions та денні Social Spot в Closer, де знайомили гостей із новими діджеями з різних країн.

Sasha Zlykh — діджей та продюсер із Києва. Років десять тому Саша починав із хіп-хопу, але після знайомства зі Схемою та Closer перейшов на сторону електронної музики. За останні роки всиг відіграти на більшості важливих вечірок в Києві та за його межами, представити окрему сцену своєї промо-групи  Outer на Rhythm Buro Extra та виступити на Cxema x Boiler Room. Також Саша випустив кілька платівок та опублікував подкаст на My Own Jupiter Ніколаса Луца.

Резиденти «Техника молодежи» — Teko, Sekta, Bakom:

Teko  — діджей родом із Миколаєва, фанатичний та прискіпливий колекціонер. Надає перевагу техно в усіх його проявах, але не обмежує себе жанрово та цікавиться також класичним хаусом і ембієнтом. Крім «Техники молодежи» є співзасновником проекту Structure Event.

Sekta — ще один співзасновник Structure Event та Техника Молодёжи, діджей, продюсер та одеський промоутер, що займається музикою вже більше 10 років. За цей час встиг змінити орієнтири від тех-хаусу до техно, зараз також міксує у своїх сетах брейкбіт та ейсід. Розвиває свій проект Sekta x РУЙНАЦИЯ, більш орієнтований на даркове звучання. Крім того, співпрацював із багатьма промо-групами та фестивалями — Brave! Factory, National Distortion, Veselka, Criminal Practice та іншими — як дизайнер.

Bakom — музикант із Одеси, на формування музичного смаку якого значно вплинули такі легенди, як Kraftwerk, L.A. Style та KLF. Не обмежується одним стильовим напрямом та експерементує зі звуком, що робить його сети досить непередбачуваними.

Подія у Facebook

Вхід 250-350 грн

Дотримуйтесь дистанції та майте із собою маску