КИЇВ, Closer
07/03/2020, 21:00

Квиток / 250

Американський композитор, перкусіоніст та візуальний артист Eli Keszler вперше виступить в Україні - 7-го березня о 21:00 в Клоузер. Концерт відбудеться в рамках заходів Wordless. Вордлесс - це нічні танцювальні заходи, проте виступ Елі - це самостійне вечірнє подія. З іншого ж боку це експеримент під назвою "Концерт перед вечіркою", який полягає в тому, щоб налаштувати музичне сприйняття слухачів на певний лад: витрусити шум, що накопичився в голові за тиждень, а то і за місяць, і дати можливість слухачеві глибше приймати нову звукову інформацію, з чистого аркуша. Сама вечірка Вордлесс почнеться через годину після концерту.

Чому Елі? Тому що це улюблений молодий (відносно) музикант одного з організаторів Wordless японця yone-ko - це по-друге. А по-перше, це музикант, який, не дотримуючись ніяким правилам і загальноприйнятим прийомам, зміг зробити барабани і перкусію чуттєвими інструментами. Десь декількома шарами нижче ви почуєте як шепоче синтезатор і задає тон всьому дійству - холодний або теплий.

Загалом, концерт Елі - це "музика тиші". Про всі його досягнення, колабораціях і інших регаліях ви можете прочитати на Вікіпедії або на його сайті. Скажемо тільки, що недавно він випустив восьмий за рахунком альбом Stadium, з матеріалом з якого він і їде до Києва, а крім музики він також пише картини і робить інсталяції сучасного мистецтва.

Вхід на концерт: 250 грн.

Концерт + вечірка Closer: Wordless 400 грн.