КИЇВ, Теплий Ламповий
30/11/2019, 19:00

Квиток / 400₴

Один з найжахливіших музичних перформансів шведи Brighter Death Now вперше в Україні! Концерт до 30 річчя проекту.

В останній день осені 30 листопада до Києва на відновлений фестиваль Winter Energy 2019 завітає культовий death industrial гурт Brighter Death Now, що і є засновниками цього стилю музики. Це проект Роджера Карманіка "батька" лейблу COLD MEAT INDUSTRY – “дому” для безлічі industrial артистів зі світовим ім’ям. Спеціальний виступ до 30-ти річчя проекту.

Подібно ambient, death industrial створює з музики пейзажі, своєрідні ландшафти зі специфічною атмосферою і настроєм. Але на відміну від ambient, death industrial оперує більш індустріальними матеріями.Звичайно не всі його слухають вдома, мало хто може слухати, як мер Києва б сказав. Але таку музику треба слухати наживо, щоб полетіти в електронну нірвану. Це практично найкраще, що є в жорсткому крилі індастріалу. І в той же час це практично найгірша для сприйняття музика у світі. Fucking wall of noise.

Brighter Death Now – культова команда і дуже багато представників сучасної хвилі музичних експериментів були виховані на її музичних шедеврах.

Три причини, через які варто відвідати фестиваль Winter Energy 2019

1. Відвідати концерт культової для андерграундної музики команди Brighter Death Now, що вперше за 30-ти річну історію відвідає Україну.

2. Це одне з найкращого, що є в жорсткому крилі індастріалу. І в той же час це практично найгірша для сприйняття музика у світі. Fucking wall of noise. Таку музику треба слухати наживо, щоб полетіти в електронну нірвану.

3. Побувати на справжньому темному івенті і зануритися в світ електронного андерграунда. 11-годин пекельного рейву де буде представлений весь спект важкої електронної музики.

WINTER ENERGY 2019

international industrial festival

Склад:

BRIGHTER DEATH NOW (Швеція)
культовий death industrial / dark ambient проект

HOLOCODER (Росія)
один з найстаріших EBM / industrial колективів на пост-радянському просторі.

UNITY ONE
мабуть найкращий futurepop гурт Східної Европи.

Pr3gnant Whor3
епатажний metal / industrial проект

WAHOMO
цікавий industrial postfolk rock гурт

В рамках фестивалю пройде презентація нового 26-го номера журналу Gothica, на якій ви зможете поспілкуватися з музикантами і артистами про яких йде мова в цьому номері.

————————————————

AFTERPARTY “ENERGY NIGHT” з 00:00

(весь прибуток з нічної afterparty піде на благодійну допомогу для організації захисту тварин)

Terrorissmo (Австрія) & Featon | electro-industrial
Count_Death (Чехія) & Denis Cherryman | gothic/noise
NO:SOUL & IZVNE | drum’n’bass
Volten & TONY GREEN | techno
AMNESIA & Corresponsible | hardcore/frenchcore
Alice Van Scott & Sol | tbm/ebm