Час та музику не вгамувати. Допоки існують натхненні уми: час сотворює музику, а вона, як результат, формує епоху. Ніхто не був по-справжньому вільним, хто хоч раз не підкорився їй повністю. VTIXA пройшла свій перший календарний цикл та знову стає на подіум нічного міста в одну із найтемніших ночей цього авантюрного року.

Першим гостем стане київська композиторка, діджейка, кураторка та графічна дизайнерка Саша Закревська, aka Poly Chain.

Одна із найактивніших музиканток сцени, яка відома далеко за межами України. Її сольні альбоми виходили на лейблах Transatlantyk та BAS.Kolektyw. Недавно створений лейбл Standard Deviation дебютував спільним релізом берлінської продюсерки Nene H та Poly Chain. Вона виступала на вечірках СХЕМА, Veselka, OraCool, Osnova, Boiler Room та музичному фестивалі Unsound Festival.

Виступам Саші характерна почерговість: від розслабляючого ембієнту до ламаного електро; від введення у стан медитації до ритмічних переломів.

·

Наступними Івано-Франківськ приймає dj-дует Bru&Dolu учасникiв та резидентiв колишньої формації RFRSH. Вони часто з'являються в лайнапах клубу River Port, відіграли на Hidden Mantra Festival та Київський Річковий Рейв. Про їхній смак та запал в курсі все нічне київське ком’юніті, а от до Галичини дійшли чутки про режим “мортал комбат”, коли в рух йдуть швидкісні притрансовані платівки кінця 20-століття.

Микита (Bru) — харизматичний діджей, альтернативщик у відношенні до стереотипів діджеїнгу. Оперує рішучими кислотними відтінками електро і техно. Дігер нової генерації, адже пірнув в цю справу 3 роки тому, проте володіє масштабною колекцією.

·

Михайло (Dolu) — справжній селекціонер, що взяв прямий курс на електро та олдове брейксове звучання 90-х, не втрачаючи при цьому мелодійно-гіпнотичного відтінку.

·

Локальний саппорт на VTIXA: Cycle в надійних руках. Це амплуа закривають самі втішальники, Roma Zovsimni i Daniv, та резиденти формації Detali, Oles і Roman Kapiy.

Roman Kapiy резидент Detali та співзасновник львівської формації Abend. Талановитий діджей, власник автентичної платівкової колекції. Поціновувач делікатного технового та хаусового саунду із нотками ейсіду, ламаних історій та зухвалих семплів.

·

Oles техно-прометей Галичини, засновник промо-групи Detali, що реанімували танцювальний рух на Прикарпатті вперше за довгий час показавши індустріальне приміщення у якості денс-флору. Селекція Олеся охоплює як і гіпнотичне даб-техно, так і олдскульний брейкс чи транс.

·

Roma Zovsimni — засновник VTIXA, прихильник ламаних бейсових та ударних текстур. Стилістика Роми варіює між електро, брейксом та new wave з акцентом на гіпнотику і гармонічні дисонанси.  

·

Daniv — промоутер та резидент VTIXA, амплітуда дігерських досліджень привела Тараса до безкомпромісного звучання нової хаусової течії. Надає перевагу не нав’язливій кислотності, здебільшого рівному кіку, а головне чітко вираженому баслайну.

·

Місце проведення:

Secret place: точка на мапі появиться за декілька годин до старту.

Площа локації дозволяє забезпечити безпечну соціальну дистанцію.

Попередній продаж [limited] :

Part 1 - 220 грн. [sold out]

Part 2 - 260 грн.

On door - 320 грн.

BUY NOW