З 29 жовтня по 27 листопада в Києві відбудеться виставка NONDUAL, розроблена паралельно з випуском майбутнього однойменного альбому від нідерландського артиста Альберта ван Аббе. NONDUAL – це аудіовізуальна інсталяція, що використовує генеративні аудіо- та візуальні технології. В рамках виставки відбудеться серія концертів, а її співкуратором стане лейбл та мистецька платформа Raster.


Виставка буде відкрита для публіки з вівторка по неділю з 29 жовтня до 27 листопада. В рамках виставки пройде серія концертів, а співкуратором стане лейбл та мистецька платформа Raster. Протягом наступних тижнів виступатимуть такі артисти як: Byetone, Dasha Rush, Flora Yin-Wong, Grischa Lichtenberger, Robert Lippok, та інші.


Під час концерту-відкриття у Concert Hall електронний лайв від автора NONDUAL Albert van Abbe доповниться делікатним звучанням препарованого роялю у виконанні Nene H. Роль концерту, який відкриє публічний перегляд виставки – подвійна. Його запис перетвориться на звуковий медіум, який протягом наступного місяця безперервно генеруватиме новий матеріал із початкового живого виконання. Паралельно з сенсорним відеорядом, створеним за допомогою генеративного програмного забезпечення, яке розробив Андреас Ніколас Фішер та Studio A N F, Concert Hall наповниться постійною інтерпретацією початкового звучання концерту.    

 
Concert Hall – багатофункціональний майданчик у рамках ∄ – небінарного безпечного простору в Києві.


У партнерстві з численними організаціями, колективами та митцями в сезон ПОМІЖ 2020 ∄ Concert Hall презентує низку аудіовізуальних перформансів, концертів та виставок протягом наступного року. Зосереджуючись на перетині візуального мистецтва та електронної музики, проєкт має на меті представити Києву новий масив імерсивних робіт і розширити спектр уявлень про електронну музику, презентуючи її у нових форматах і в новоявленому просторі Concert Hall.


Про артистів
ALBERT VAN ABBE (НІДЕРЛАНДИ)

Пропрацювавши у широкому полі аудіовізуальних мистецтв майже два десятиліття, Альберт ван Аббе створює звукові структури для інтимності, чуттєвості та руху. Простори, у яких можна загубитися і знайти себе водночас. Він глибоко зацікавлений поняттям синестезії поряд із неперервним дослідженням кінетичних та просторових звукових експериментів. Самоназваний ветеран-«звукобудівельник» Альберт ван Аббе протягом останніх 20 років охопив майже все поле електронної музики: від мінімалістичних звукових інсталяцій до прямолінійних творів у стилі хардкор ейсід. Довгий список колаборацій, інституційних партнерств та публічних проєктів із митцями, що працюють у різних медіумах, додається до значущого переліку виступів як у клубах, так і в інших інституціях. Музичний доробок Альберта ван Аббе можна сприймати як глибоко меланхолійний в одному сенсі та по-справжньому піднесений в іншому.
NENE H (НІМЕЧЧИНА)

Хоча вона широко відома як одна з найбільш вражаючих андеґраундних артисток у Європі, народжена в Туреччині Бесте Айдін – більш відома під псевдонімом Nene H – має класичну музичну освіту, та реалізує свій широкий арсенал навичок та музичних знань. Її здібності в роботі з аналоговими інструментами можуть зрівнятися лише з енергійністю та швидкістю її діджейських сетів. Її експериментальні проєкти заслуговують на високу оцінку як живі виступи, що розсувають межі. Вони справляли враження на натовпи на відомих фестивалях на кшталт CTM, де вона зіграла твір Chela у клубі Berghain разом із грузинським Ensemble Basiani, а також Berlin Atonal, де прем’єра Rau//Reue заворожила глядачів на першому поверсі Kraftwerk.

АНДРЕАС НІКОЛАС ФІШЕР / STUDIO A N F

Андреас Ніколас Фішер – митець, який у своїй роботі займається фізичними проявами цифрових процесів та даних за допомогою генеративних систем. За допомогою цієї практики він досліджує вплив технологій та автоматизації на суспільство та сучасне мистецтво. Фішер закінчив курс професора Йоахима Заутера в Берлінському університеті мистецтв. Роботи Фішера виставлялись по всьому світу в музеях, галереях та на фестивалях у різних частинах Європи, Азії та США.
Studio A N F була заснована у 2008 році і працює на перетині мистецтва та технологій, охоплюючи множину медіаподібної графіки, анімації, візуалізації даних, скульптури та інсталяцій у громадському просторі.

NONDUAL / 29.10 – 27.11.2020 / Кирилівська, 41

Квитки: uncertain.events/nondual/ua