До Києва повертається VESELKA: найвідоміша квір-вечірка вперше пройде на свіжому повітрі біля Дніпра

4 та 5 червня пройде восьма VESELKA на березі Дніпра. Подробиці про локацію організатори повідомлять в день події всім, хто придбав квиток.

VESELKA існує з 2018 року та вважається одним з найпопулярніших подій для всіх людей з відкритим світоглядом. "Тут панує свобода самовираження та немає упереджень", — відзначає міжнародне видання The Calvert Journal у своєму спеціальному репортажі про київський івент. За три роки VESELKA встигла масштабуватись з невеликої нічної вечірки в івент фестивального формату з денною програмою та півтора десятка артистів в лайнап.

Особлива позиція є у організаторів VESELKA щодо вибору локації: попередній івент проходив на київському Річковому Вокзалі, а в цей раз вперше відбудеться в open air-форматі.

Цього разу в лайнап 17 імен, серед яких три іноземних артиста. Один з них — берлінський діджей і продюсер Tham та брюссельский діджей та продюсер JULIAN MULLER.

Andreas Thamsen, більш відомий як Tham, активно увірвався на німецьку та міжнародну техно-сцену в 2016 році, заснував вечірки Synoid, які проходять по всьому світу як шоукейс та став частиною лейблу Lebendig.

Перші імена лайнапу:

THAM (SYNOID / Berlin)
JULIAN MULLER (NALI, Lobster Theremine/ Brussels)
DANILENKO
DANNY DIER
KOLOAH
VERA LOGDANIDI
NASTYA MURAVYOVA
S.A.TWEEMAN
CONSTANTINE dj-set
CLASPS live
VANI VACHI
ТВА

Повний лайнап організатори поки тримають в секреті, стежте за новинами в facebook.