КИЇВ, ПК КУРЕНІВКА
31/08/2019, 10:00

Квиток / 250 ₴

VERTUHA ARTS FESTIVAL – колаборація з Німецьким фестивалем Reverberation festival, фестиваль психоделічної музики та мистецтва метою якої є культурний обмін. Подія відбудеться 31 серпня 2019 року на території Палацу Культури «Куренівка». Партнери: Reverberation Festival (Dresden/Germany), kontrabas.promo, COMMA, Громадське радіо та спільнота Burning Man Україна.

Основні напрямки VERTUHA ARTS FESTIVAL:
– Музика;
– Візуальне мистецтво;
– Театр;
– Екологія.

Протягом фестивалю на вас чекають 5 сцен, де зіграють понад 40 гуртів, діджеїв і не тільки. На фестивалі знайдуть місце:

– одразу 2 головні live-сцени, що діятимуть послідовно одна навпроти одної;
– стилізована recycle-stage, для привернення уваги до екологічних проблем;
– сцена вінілової музики;
– освітня програма Music Business Speaking Session;
– театральні перфоманси;
– психоделічне liquid show;
– художні інсталяції.
– стріт-арт;

Прообразом і партнером фестивалю став Reverberation festival, який проходить у Дрездені за підтримки місцевих митців та влади. Головний організатор Reverberation festival — Robin Heller стане ключовим гостем програми. Окрім вінілового лайв-сету, він  виступить спікером в Music Business Speaking Session, в якій також братимуть участь організатори фестивалів, PR-спеціалісти, booking-експерти та багато інших представників музичної індустрії. Місце проведення VERTUHA ARTS FESTIVAL було обрано не випадково. Концепція фестивалю та Палацу Культури «Куренівка» співпадають у тому, що підтримка сучасного мистецтва та культурно-освітніх заходів в Україні є пріоритетним напрямком для обох організацій.

Всі учасники погодилися приймати участь у фестивалі безкоштовно, щоб зробити фестиваль максимально доступним для відвідувачів. Свої виступи на фестивалі вже підтвердили наступні українські та зарубіжні артисти:

Love'n'Joy, TETOUZE, TBPOFT, Omodada GEE, Адвокати, Valery Viter, The Unsleeping, Lucas Bird, Pree Tone, Blake Maloka, DJ J Don, August J, Our Atlaantic, ZfeelZ, Pop.Lava, CTACIK, Kraken Landau, Bye Nothing, Valentin Boyko, Cloud Jam, The Edge, Mika Chuev, Heller Than Hell, MACKA, Seba Koreckiy, Kosta, Ashcat, Titeev, Dramateeq, Timan, Chocollaba, Hawx, Wootabi, Dzen9, Klim Beats, Postman, Marussyk Live, Syoda, Juls & Mongoose, Krueger.

Окрім морально-етичних норм на VERTUHA ARTS FESTIVAL немає ніяких рамок та обмежень, саме тому ми відкриваємо прийом заявок на будь-яку співпрацю чи ініціативу! Пропонуйте що завгодно, вигадуйте, створюйте та долучайтесь. Якщо у вас є жага самовиразитись та ви знаєте що і як хотіли би презентувати публіці, пишіть нам на пошту vertuhaartsfestival@gmail.com. В темі листа вкажіть «ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ – НАЗВА ПРОЕКТУ/ІНСТАЛЯЦІЇ тощо».

Кошти вилучені з продажів квитків підуть на підтримку ініціатив ПК Куренівка, покриття організаційних витрат VERTUHA ARTS FESTIVAL, та на організацію наступного, ще більш масштабного фестивалю VERTUHA ARTS FESTIVAL 2020.