17 листопада о 21:00 в Будинку кіно прозвучить «Чорна хмара» — оригінальна композиція у живому виконанні швейцарського електроакустичного дуету Нат Сілії (саксофон) i Даніеля Машковіча (електроніка).

Нат Сілія пропускає своє дихання крізь саксофон і контактні мікрофони. У поєднанні складних ритмічних структур із тонкими мелодичними фразами народжується музика, що коливається від повільного дум-джазу до вільних і спонтанних імпровізацій. Лупи, ділеї та просторові ефекти видозмінюють чистий голос саксофона, що вступає в діалог із скрипотами й завиваннями в навколишньому просторі. Даніель Машковіч працює з мовою програмування SuperCollider та створює мультиканальні звукові ландшафти за допомогою цифрових генераторів і синтезаторів. Поєднуючи електроенцефалографічні ритми і бінауральні ефекти, низькочастотний біт і психоакустичний синтез, він створює насичені, але інтроспективні атмосферні композиції, що стимулюють автономну сенсорну меридіональну реакцію.

Захід відбудеться в рамках Київської бієнале, яка проходить за підтримки ERSTE Foundation, Foundation for Arts Initiatives, Goethe-Institut, Prince Claus Fund та Українського культурного фонду.