КИЇВ, SKY FAMILY PARK
16/07/2019, 15:00

3499 — 6099 ₴

UPark Festival — музичний фестиваль, що проходитиме в Києві вже втретє. Цього року в лайнапі Rag’n’Bone Man, Die Antwoord, Thirty Seconds to Mars, Bring Me the Horizon, MØ, Nothing But Thieves, SWMRS та Pale Waves. І тепер фестиваль переходить від стадінного формату до більш комфортного. Так, на всі три дні 7 гектарів київського Sky Family Park обіцяють перетворити на фестивальну зону з різноманітними розвагами. Зокрема, тут облаштують відкритий басейн, пляжну зону, звісно, бари та фудкорт. Словом, на території можна буде і відпочити від гарячих танців, і трохи охолонути.

Коли стало відомо, що Prodigy не зможуть виступити через трагічну смерть Кіта Флінта, новим гучним анонсом фестивалю став рейв-гурт з Кейптауну Die Antwoord. Кажуть, що до літа вони готують щось нове, і, скоріш за все, це буде той самий — останній альбом “27”, який гурт планував випустити ще минулого року.

ЛАЙН-АП: BRING ME THE HORIZON, NOTHING BUT THIEVES SWMRS, THIRTY SECONDS TO MARS, RAG'N'BONE MAN, PALE WAVES, MØ, DIE ANTWOORD