Одеса, TBA
22/05/2021, 23:00

Квиток / 400 ₴

22 травня наша формація відзначатиме своє чотириріччя. За ці роки з невеликої групи ентузіастів ми стали великою і сильною командою, яка постійне росте і стає краще. Змінивши маленькі локацій на великі промислові приміщення, ми змінили сприйняття про те, яким насправді повинен бути масштабний техно івент.

З нагоди торжества був підготовлений відповідний лайн ап:

- Dasha Rush (DE) - мультиформатний продюсер, діджей і експерементальний саунд-художник, яка переїхала з Росії в 1996 році, а нині громадянка Франції, яка живе в Берліні.

- Freddy K (DE) - справжній техно-активіст. З 90-х років Алессіо Армені невпинно веде кампанію з танцполу, захищаючи вініл, відстоюючи молоді таланти та зміцнюючи сцену з тіні. В цьому році виповнюється 30 років з моменту, коли Алессіо вперше став за вертушки.

- Anna Haleta (IS) - один з найбільш затребуваних іноземних артистів на українській сцені. Це буде перший виступ Ані в якості резидента Povitrya.

Arxitech
Alex Schultz
Volland Nage
Zet

Visual artist:
Blck BoxПопередній продаж:
Early Birds - 300 грн (кількість обмежена)
First Release - 350 грн (кількість обмежена)
Second Release - 400 грн (кількість обмежена)

На вході:
500 грн - всю ніч

Локація: TBA - to be announced

Кількість відвідувачів на заході обмежено, відповідно до рекомендацій МОЗ України.

Купівля квитка по касах не гарантує проходження фейс-контроль і потрапляння на захід. У разі непроходожденія фейс-контроль, вартість квитка буде повернута безпосередньо на вході.

Політика входу 18+, варто подбати про можливе пред'явлення оригіналу документів, що підтверджують особу (паспорт, посвідчення водія або документи в додатку Дія).