В атмосферному куточку Подолу за адресою Нижньоюрківська 31, ніколи не стихає культурне та творче життя. На цей раз 30-го липня команда UNCOVERED підготувала концерт, який поверне нас back to the roots of funky music.

Це вже 5-й лайв на платформі UNCOVERED Music Space, де володарями сцени стануть музиканти з квартету Ігоря Сідаша. В останній четвер липня завдяки цьому бенду кияни та гості міста матимуть нагоду відвідати справжнє свято найсоковитішого фанку та соулу!

Виконавці : Ігор Сідаш – клавіші, електроорган Микола Зінченко – гітара Григорій Паршин – тенор-саксофон Тарас Козак – барабани.

Усі учасники Igor Sidash Quartet професійно знаються та усіх тонкощах імпровізації та створення правильної атмосфери за допомогою справжньої музики. Саме тому можна не сумніватися у якості програми вечора – на нас чекають твори таких титанів, як Herbie Hancock, Jimmy Smith, Freddie Hubbard, Maceo Parker, Stanley Turrentine та Kenny Burrell. Що може краще розказати про людину, як не її плейлист? Пропонуємо познайомитися вже зараз трошки ближче із нашими музикантами за допомогою добірки з їх особистих треків-фаворитів на сьогодні :

Ігор Сідаш. Бенд-лідер, клавішнік, продюсер, композитор, бітмейкер.

Микола Зінченко. Гітарист, композитор, аранжувальник, бітмейкер.

Григорій Паршин. Саксофоніст (тенор, альт, баритон, сопрано),
тромбонист, флейтист.

Тарас Козак. Барабанщик, бітмейкер, продюсер.