КИЇВ, вул. Лютеранська, 22
11/12/2019, 20:00

Квиток / 550₴

11-12 грудня – прем'єра сайд-специфік проекту «Катарсис».

«Катарсис» – це музично-перформативне візуальне дійство у Кірсі Святої Катерини на Лютеранській, до створення якого залучені сучасні українські композитори, музиканти, художники та перформери.

Учасники проекту:

- музиканти Sheetel & The Good Stuff - альтернативний коллектив, чию творчість можна описати як суміш тріп-хопу та гранжу;

- актори Центру сучасного мистецтва ДАХ, топові перформери країни;

- команда музичної агенції kontrabass promo, орієнтована на контркультурну складову живої музичної сцени країни;

- команда ГогольFest, фестивалю сучасного мистецтва.

«Катарсис» – це потужна мистецька колаборація, що виникла внаслідок спільно прожитих її учасниками мистецьких досвідів: ГогольTrain, Космос Табір, Startup ГогольFest та DniPro ГогольFest.

Намір колаборації – прожити у сакральному просторі особливу форму трагізму. Коли втілення конфлікту та емоція потрясіння очищають і дають нові імпульси всередині себе, інакше дихання. Особливістю постановок сайт-специфік є те, що вони "виростають" із ситуацій, в яких відбуваються. Такий формат дозволяє музикантам, глядачам, акторам та організаторам пережити сильний досвід в єдиному просторі.

Вечір зими, храм людей, світло прожекторів, розгалужена акустична система, відеоарт і спільна подорож до глибин своїх грудей, до свого я.

Кількість квитків обмежена: всього 200 місць, детальніше