У Костянтинівці відбудеться фестиваль The Most Fest

Цьогоріч перший постіндустріальний фестиваль The Most Fest відбудеться втретє. Подія проходитиме 19-20 червня в костянтинівській промзоні — в ангарі на Шмідта 20Б і прилеглій до нього території.

У 2021 році акцент в філософії The Most Fest робиться саме на переосмисленні постіндустріального спадку. Ми говоримо про покинуті промислові території та будівлі, які є цінними архітектурно і можуть стати локаціями для екскурсій містом, культурних подій й досліджень. Наскрізним для філософії фестивалю є питання, як ми можемо ревіталізувати костянтинівську промзону та зробити її повноцінною частиною міського простору.

У рамках дводенного фестивалю будуть представлені тематичних локації і активності, серед яких:

  • Тематичний лекторій за участі Єгора Матюхіна зі Street Culture, Анастасії Пономарьової з urban curators, Євгена Скрипника з Shum.Rave та інших. У рамках лекторію також відбудеться панельна дискусія на тему важливості існування локальних медіа для розвитку міст.
  • Виставкова зона
  • Мала сцена для локальних виконавців
  • Кінозона
  • Театральна зона з виставами від театральної групи DЄD — резидентів лабораторії платформи Вільна Хата, м.Краматорськ
  • Головна сцена з музикою від сучасних українських виконавців: Тонка, Тиск, Ragapop, OTOY та ТНМК і Alyona Alyona в якості хедлайнерів.
  • Нічна музична програма за кураторства Dnipropop та Shum Rave
    Уперше фестиваль можна було відвідати у 2017 році в рамках проекту дослідження українського сходу «Метамісто: Схід». Тоді своє дослідження робила і агенція Urban Curators, яке допомогло виявити больові точки мешканців Костянтинівки, пов’язані з міським простором і визначити найвдаліше місце для архітектурного і культурного експерименту — територію біля колишнього залізничного мосту по вулиці Шмідта в закинутій промисловій зоні.

Відвідування денної програми - безкоштовне.

Вартість квитка на вечірню та нічну програму обох днів: 200 грн. Придбати квитки можна за посиланням: https://katacult.com/the-most-fest/

Кошти з продажу квитків підуть на покращення інфраструктури фестивалю та не передбачають отримання прибутку організаторами.

Слідкуйте за сторінками фестивалю в соціальних мережах Facebook та Instagram @themostfest, для того щоб першими дізнатися подробиці музичної та освітньої програми!