Касетний реліз "Isolation", в який увійшли п'ять техно-треків, наповнених мінімалістичним мотивами i пустинними звуковими ландшафтами, вийшов на молодому іспанському лейблi Inguma Records. З самого початку запису Svarog задає містичний тон, захоплюючи слухача в глибоку звукову медитацію.

За словами музиканта, хоч всі треки нового EP були написані під час локдауна, і навіть їх назви (Week 1-5) натякають на тижні, проведенi в самоізоляції, реліз не відображає настрій цього періоду.

«Скоріше всього, це рефлексія якогось двіжового докарантинного періоду, який все ще драйвив душу, коли всі сиділи вже вдома», — написав продюсер про запис.

Svarog (назва проекту натхнена давньою міфологією) — духовний провідник та проповідник естетики на українській електронні сцені. Він надає перевагу гіпнотичному звуку у своїй творчості, поєднуючи насичені тембри, пейзажні текстури та ембіентні відтінки та звертаючись до ламаних ритмiв. В цьому році продюсер відзначився на німецькому лейблі Affin LTD з EP "Substances" та французькому Lowless з "Mystical Land".

EP "Isolation" доступний на Bandcamp.