В «23 Hours Of Drama» у властивій собi манері львівський музикант об'єднує мінімалістичні ритми і холодні звукові пейзажі в шicть деталізованих, глибоких техно-треків, якi балансують між спогляданням і тривогою. Svarog розповідає драматичну історію мовою музики, спираючись на несприятливий період в житті під час запису релізу.

«Треки писались в досить цікавий період в житті, коли здавалось що все йде кудись не туди, напевно, через карантин. Сама ідея релізу з'явилась вже згодом, коли я побачи, що всього лиш граю у гру, а треки мають цю атмосферу», — Svarog.

«23 Hours Of Drama» — це метафора про час, коли здається, що темні хмари скупчуються, ти знаходишся у страху і невіданні, руки опускаються від безвиході. Цей релiз про ілюзію втраченого контролю над непідвласними речима. Вищі сили розставляють фігури на ігровому полі і в останню годину тобі ставлять мат. Коли ти здаєшся на їхню волю і відпускаєш гру, приходить гармонія.  

Новий запис вийшов слідом за EP «Isolation», який продюсер випустив в минулому році на молодому іспанському лейблi Inguma Records.

Мiнi-LP «23 Hours Of Drama» був виданий лейблом з Глазго, Edit Select, і доступний на Bandcamp. Друга частина релізу, EP реміксів, вийде найближчим часом.