КИЇВ, 14 ПРИЧАЛ РІЧКОВОГО ВОКЗАЛУ
31/05/2019, 23:59

300 ₴

Свобода - річ непроста і багато в чому індивідуальна. Схоже як щастя. Можна перечислити безліч різних складових які необхідні, щоб людина відчула себе щасливою і вільною, але зробити цей список точним, вичерпним і універсальним для всіх - не вдається. (с) На протязі цього насиченого року ми провели десяток локальних івентів. З кожним разом збираючи пазл ми прийшли до цілісного бачення нашого проекту і вивели особисту формулу свободи.

Корабель, дрейфуючий каналами Дніпра, маленький острівець свободи, на який ми потрапили дякуючи випадку. Проникнись вайбом нашої свободи слухаючи квінтесенцію чарівних звуків і насолоджуючись нічним краєвидом твого улюбленого міста.

За традицією вас буде зустрічати 2 сцени:
· Open House Stage на верхній палубі
· Techno Stage на нижній палубі

Criminal Practice - група із трьох діджеїв: Ghetto Sunrise, Hopper Field і Yves Saint Roman, які за останній рік встигли добряче нашуміти в столиці і не тільки. Ці хлопці займаються діджеїнгом і написанням своєї музики, а також організовують вечірки в київському клубі River Port. Їх сет - це подорож в різні напрямки хаусу та техно різних епох. Віддають перевагу "вініловим сетам", вишукуючи рідкісні пластинки для слухачів. На кораблі Criminal Practice будуть грати на верхній палубі протягом всієї ночі. Таке неможливо пропустити!

DJ IAN - ще один представник київської андеграунд сцени. Не обмежується одним стилем, може вибирати незвичайні треки із ранніх жанрів електронної музики і поєднувати їх у щось нове. Любитель ламаних бітів і глибокої музики. На кораблі грає на нижній палубі на Techno Stage.

Anton Feuer b2b Vitalic Shevchenko - музика на зламі нового і старого поколіннь. Anton Feuer був резидентом культового XLIB club і давно вписав своє ім'я в український андеграунд. Vitalic Shevchenko - DJ і саундпродюсер, який відрізняється швидкими і гіпнотичними Live виступами. Зародився десь у підвалах київського андеграунду. Приходь 31 травня, поділись з нами своєю свободою і додай свій унікальний інгредієнт в формулу свободи SunBay.