КИЇВ, CLOSER
12/09/2020, 23:55

Квиток / 1135 ₴

Ми замислилися про нові постери фестивалю Стрічка і зрозуміли: було б добре, якщо стіни Стрічкоткацької фабрики стали б їх частиною. Тому що ці стіни вже сім років поспіль люб'язно приймають музичні, культурні, нічні заклади і заходи. І добре, що вони не цураються, а, здається, навіть пишаються своїми стихійними розписами, які свідчать насправді про те, що тут осередок культури й цивілізації, місце зустрічі молодого та відкритого люду, що керується здоровим глуздом і живе у щасливій міській анархії. Одже, з подякою та шаною до цих стін оголошуємо сьомий фестиваль сучасної електронної музики Стрічка і його повний лайн-ап. Фестиваль відбудеться 23-24 травня за адресою Нижньоюрківська, 31. За традицією відкриття матиме місце у центральному дворі фабрики в суботу ввечорі, а решта майданчиків, яких усього буде сім, відкриються опівночі. Вдень та ввечорі у неділю фестиваль триватиме у дворі і на Причалі, де і закінчиться рано вранці у понеділок. Приєднуйтесь.

UPD

У ситуації, що склалася зараз у світі, важко передбачити будь-що, проте можна й - більш того - необхідно сподіватись. Отже Стрічку ми переносимо на 3-4-5 липня - день народження Причалу. Попередньо, пошепки, із сподіванням, що літо й сонце виправить усе. Якщо буде нам така вдача, у події ми побачимо багато змін. Але то вже пізніше розповімо, як треба буде. Придбані квитки на травневий фестиваль, звісно, будуть дійсні. Скоро зустрінемось - у будь-якому разі. ХХ

UPD

Друзі,у зв'язку із подовженням карантину ми, на жаль, переносимо Стрічку на 12 вересня. Остання спроба цього року. Якщо ви не маєте можливості потрапити на фестиваль цього року, придбані квитки будут дійсні також і на фестиваль у травні 2021-го року. Інформацію щодо повернення квитків буде опубліковано трохи пізніше цього тижня. Дякуємо за терпіння й до зустрічі!

Стрічка 2020
12 липня
Стрічкоткацька фабрика