І було місто в пустелі. І були в ньому люди, що нудилися від спраги до нових ідей і сміливих рішень. У ємних резервуарах поживна волога справжньої творчості зберігалася лише на вершинах веж, з яких на виснажений народ дивилися вони — володарі сцени, продюсери і власники великих телеканалів. За роки правління вони висушили усі криниці, а там, де колись били природні джерела, встановили кам’яні статуї, на яких було вибито суворе заклинання — «не формат».

Але були ті, хто бачив інші землі. Квітучі сади та райдужні фонтани. Спочатку їх були одиниці... Вони поневірялися по вулицях і розносили звістку про інше життя. «Міські божевільні», — махали рукою перехожі. «Наївні романтики», — поблажливо вішали ярлик редактора.

Але їх ставало все більше. Вони вірили, що колись висушені, обпалені землі, що були витоптані позбавленою смаку публікою з потурання вічних її правителів — їх ще можна врятувати. По краплі, тонкими струмками вони добували таку дорогоцінну воду — поживну енергію творчості та новизни. Маленькі, ледь видимі з вершини веж, околиці наповнювалися новим життям. І десь там далеко їх, цих романтиків і сміливців, ставало все більше — десятки, а потім і сотні. Нарешті, вони здійняли руки до неба і зраділи. Джерела їх сили злилися воєдино. Її стало багато... Багато Води!

Вони вийшли з підпілля і готові стати у весь зріст. У них є все. Досвід, сильна команда, власний лейбл і чітке розуміння, що їм робити далі. Цієї ночі вони заявлять про свої наміри: українська музика може бути і стане іншою. Вона стане чесною, сміливою, талановитою і справжньою. І ви, ті, хто чекали цього, будете тому першими свідками!

Шоукейс Багато Води. III. Початок. 07.11. Палац культури «Куренівка».