КИЇВ, АРТ-ЗАВОД ПЛАТФОРМА
05/08/2019, 21:00

1290 — 1990 ₴

Хотіли рок? Отримуйте рок. В Україну їде один з найуспішніших рокерських дуетів останніх років — британці Royal Blood. Цей гурт — доказ того, що і під час правління хіп-хопу і «попси» з гітарною музикою можна завойовувати чарти. 5 серпня, арт-завод «Платформа».

Royal Blood — це Майк Керр і Бен Тетчер. Вони познайомилися ще підлітками. Групу заснували просто: Бен забирав Майка з аеропорту, а коли їхали додому, вирішили спробувати пограти разом. Довгий час вони не могли організувати собі жодного концерту, тому їм доводилося грати на відкритих мікрофонах з фолк-виконавцями. Але після того, як менеджер Warner Bros. помітив їх за роботою в студії, події почали розгортатися дуже стрімко. Одного міні-альбому "Out Of The Black" вистачило, щоб звернути на себе увагу. Барабанщик Arctic Monkeys Метт Хелдерс увесь 2013 рік проходив в футболці Royal Blood, а британські критики називали групу однією з кращих концертних в Британії.

Дебютна платівка вийшла в 2014 році і зайняла перше місце в Британії. Вона розійшлася накладом в 70 тисяч екземплярів за тиждень. Так у Туманного Альбіону з'явилися нові кумири. Послідовник How Did We Get So Dark? вийшов через три роки і знову піднявся на вершину хіт-параду. Мабуть, у таких популярних рокерів повинні бути зіркові друзі? Звичайно! Їм респектують Дейв Грол з Foo Fighters, який бере їх з собою в тур. Точно так само чинить і Джош Омм з Queens Of The Stone Age, а також Іггі Поп. Добре про них відгукується Джиммі Пейдж з Led Zeppelin, а слова цієї людини багато чого значать.

Музика Royal Blood не нова, але вона напориста, наелектризована. Цього дуже не вистачає сучасному рок-н-ролу. При цьому Royal Blood вистачає розуму не йти в повний рознос і залучати різного слухача — як попсовиків, так і тих, хто звик слухати «еее рок».