КИЇВ, POCHAYNA EVENT HALL
31/05/2019, 22:00

31-го травня у Києві свій олдскульний dj-сет відіграють культові британці Stanton Warriors! Вони стануть хедлайнером "Рейваху" — першого з черги заходів, що мають на меті сприяти популяризації електронної музики у столиці та зайняти умовну нішу "веселого" рейву, натхненного андеграундною танцювальною культурою 90-тих. Ми надихаємось старими добрими часами, на зламі 80-90-тих, коли, після так званого Другого літа кохання, у Британії розквітала культура warehouse рейвів. Тоді тисячі людей витанцьовували під шалену суміш техно, електро, джанглу, брейкбіту та ейсід хаусу, не особливо замислюючись над рамками стилів. Але максимально занурюючись у відчуття щастя, музичного позитиву й радісного груву. Які ми, власне, й намагаємось відродити.

Лайн-ап Рейвах #1:
Stanton Warriors — культовий британський електронний дует, який вже більш ніж 20 років підкорює танцполи всього світу своєю вибуховою сумішшю брейкбіту та британського garage.
Tonika Breaks — перша drum'n'bass-леді України, одна із керівників львівського лейблу Funk Masters, виступить на “Рейваху” зі своєю унікальною breaks-програмою.
Bob Rovski — корифей української сцени, організатор першого “Рейваху” 1997-го, жива енциклопедія ламаної електроніки та діджей, який добре знає, що таке справжній рейв.
Mytry — один із засновників київської промо-групи Deepflat Kyiv та фестивалю Karpaty Mantra. Знаний любитель змішувати ламані брейкс-ритми з техно та електро.
Pan4ez — фанат і пропагандист британського саунду, ламаних ритмів і низькочастотного грува. Приготував спеціальний селекшн на стику століть з зародження рейв музики і до сьогодення.
Andrew Valevsky b2b Oleg Isk — дует співорганізатора Reivah та керівника проекту Night Flow Ukraine Андрія Тимчишина-Валевського і резидента формації United Олега Іскевича, в рамках якого вони вправно змішують лефтфілд-техно з брейкбітом, джанглом та олдскульним хардкором.

Stelmakh — один з перших breaks-діджеїв Києва, який віддано захоплюється ломаними ритмами ще з початку нульових. Колекціонує та просуває у своїх сетах nuskool breaks.
Keensight — резидент лейблу RUNE Recordings: Breakbeats. Worldwide та формації Outbreak Promo. Витриманий брейкс, якісна селекція та завжди впевнені сети - його візитівка.
Sparkless — ще один резидент RUNE Recordings та Outbreak Promo: Events & Booking. Звучання якого характеризується сплетінням гармонійних мелодій та теплих басових звуків.
Sasha Dog — діджей та засновник промо-групи Breaks the Rules. Прихильник енергійної суміші tech-funk, electro та nuskool breaks.
Andrey Sirotkin — учасник dnb-проекта I Wannabe, який також створює якісний брейкс. Його дебютний сингл "Sorry For You" увійшов в TOP-100 Breaks Tracks на Beatport.

Час: “Рейвах” триватиме з 22:00 31-го травня до 09:00 1-го червня.
Адреса: Pochayna Event Hall, вул. Степана Бандери 23 (м. Почайна, 3 поверх ТЦ Gorodok Gallery).

Информация о мероприятии