7 вересня у київському культурному центрі MetaCulture із сетом відіграє Reka.

Добре відома своєю селекцією, що коливається між антиутопічною естетикою та енергією світла, REKA культивувала дуже особистий підхід до п'янкої машинної музики. Поєднуючи усе від сучасного техно до прототипного минулого електро музики, її сети є дуже чутливими та ретельно підібраними; легко маневруючи через безліч форм та видів танцювальної музики, вона змішує їх разом в ретельно розказану історію, яка майстерно виливається з її художнього бачення та технічної майстерності.  

Проживаючи в Берліні, REKA є резидентом в техно-інституції Tresor та протягом останніх п'яти років постійно гастролює по всій Європі: Berghain, Sonar, Khidi в Тбілісі, де вона зовсім нещодавно також стала резидентом, Katharsis в Амстердамі, Kaos в Лондоні і Joy в Москві. Восени 2018 року вона випустила свій дебютний EP "Diving the Innermost" на BITE. Крім своїх обов'язків в якості резидента DJ, REKA взяла на себе роль куратора протягом декількох років організовуючи серію власних вечірок W. A. V. E. S. або вечірки New Faces у Tresor. Багатий досвід REKA і її широкий музичний діапазон роблять її надзвичайно універсальним артистом, гарантуючи високу продуктивність її виступів в будь який час та в будь яких умовах.  

Почавши збирати записи у віці 10 років, REKA також захопилася наукою, але коли вона закінчила свою ступінь в області генетики, вона вирішила продовжити свій шлях в напрямі мистецтва. Її прагнення до знань і глибокі аналітичні риси можна відчути через її широкі музичні подорожі. Всього після одного року її кар'єри а якості ді-джея, REKA була поміченна DJ Hell і приєдналася до International Deejay Gigolos у складі жіночого дуету leChic, випустивши її відомий CD-мікс "leMix". Три роки по тому REKA була обрана для участі в Торонтському виданні Red Bull Music Academy і в кінцевому підсумку відчула бажання почати свій сольний шлях, значно темніший і експериментальний ніж все що було до того.

FC +18.