КИЇВ, DС Kurenivka
12/09/2020, 23:00

Квиток / 250₴

Нова формація техно культури в столиці України - Києві, оголошує про запуск свого проекту «REFØRMA RAVE». Ідеологія проекту полягає в тому, щоб об'єднувати однодумців і залучати в техно культуру якомога більше нових осіб з інших міст і країн.


Вперше, в 2020 році в Києві, пройде велика техно-вечірка, якою варто відвідати хоча б через те, що вперше в Україні прилітають зарубіжні музиканти і діджеї з 3-х країн (Італія, Франція і Росія). І так, поговоримо про музику.


KØZLØV (Франція) - створив знаменитий трек «Chernobyl», його музичні уподобання зупинилися на Hard Techno. Власну музику даного продюсера виконують світові діджеї, такі як: SNTS, Paula Temple, Rebekah і інші.
Флоріан Козловський, він же Козлов, народився в 1995 році під Парижем. З дитинства захоплювався електронними звуками в різних її проявах і йому необхідно було багато часу, щоб купити обладнання для мікшування і тим самим полюбити, а потім і відродити прихильність до музики. Флоріан відкрив для себе техно, коли йому було 18 років. Це сталося в Хорватії під час літнього фестивалю і буквально допомогло закохався в цей електронний світ, зовсім відмінний від того, що він знав раніше. "Коли я був в Хорватії, я не очікував, що відчую це з такою масою людей схожих на мене, ту атмосферу вечірки і те, що вона вивільняє." Його пристрасть до музики перетворилася в трансформацію і скупченні енергії в Techno культурі, завдяки чому, в 22 роки, він вирішив продюсувати, щоб поділитися зі світом своєю творчістю і внутрішнім світом. Флоріан випустив кілька EP «Different Artists», і запустив свій власний канал на Bandcamp і SoundCloud, щоб ділитися з фанатами і любителями своїми останніми творіннями.


Teik Arô (Італія) - творець власного лейбла, композитор і кислотний (Acid) батько звуків. Італієць прилітає до нас в столицю прямо з Італії для того, щоб поділитися своєю драйвовою музикою, яка звучить по всьому світу. Його проект, «Teik Arô», стартував в лютому 2019 року і зараз є одним з найпопулярніших музичних формацій по всій Європі і за її межами. Його перший контакт з музичною індустрією в ролі діджея стався в віці 11 років. Близько 16-17 років з'являються перші походи і інтерес до рейв-вечірок, і він починає все більше і більше захоплюватися андеграундної сценою, приділяючи особливу увагу техно музиці, особливо різким кислотним звучанням. Приблизно в той же час він купує свої перші вертушки і обладнання для програвання музики, яке до сих пір було аматорським. У наступні роки він продовжує створювати власні треки самостійно, не випускаючи їх ні на один лейбл. Серйозним кроком до розвитку проекту була його зв'язок з YouTube каналом «Jaelos», який допоміг йому рости, опублікувавши, майже, всі його треки. Ідея подачі своєї музики полягає в тому, щоб передати вам відчуття ніби «в тунелі, в кінці якого видно світло: -« Я біжу через цей тунель ». 2020 рік сповнений новинок, перш за все, релізу його першого вінілу: EP з двома останніми главами серії «Acid Resurrection» (частини 8 і 9).


Lera Raevskaya (Russia) - засновник подкасту і вечірок «CORE». Учасниця і співзасновник напівлегальних техно-рейвов на старих заводах. У своїх міксах любить експериментувати з техно, EBM і acid, часто розганяючи ритм до 150bpm. Лера видатний діяч культури і мистецтва, родом з міста Рязань, стиліст і діджей.Lera Foer (Russia) - резидент «DTA RAVE» (Москва). Частий гість "Monasterio Moscow". Один знайбільших її релізів, в електронній музиці, набрав популярність в Московській тусовці SMRUnderground / Vinyl Oraculo Records. Лера не обмежує себе одним жанром. Вона з успіхом рвевеликі рейв майданчики сетами з Hard і Dark Techno в 145 BPM і навіть Disco.

Sekta (Ukraine) - творець промо групи «Sekta Promo», Dj, музикант і творець вечірок. На даниймомент Артур активно розвиває техно і рейв культуру в Одесі. Працює промоутером, а такожстворює промо-матеріали для таких проектів як Система, Criminal Practice, ПОІНТ, Veselka,Bedroom, Soul Vibes, Ранок, National Distortion, Outer, Obrani Records, Brave Factory, Outform,допомагає нам у розвитку проекту та націлений зайнятися просуванням іншими артистами іпромо-групами. Створив свій особистий техно-проект «Руйнація» - це новий музичний проектза участю головного героя в мантії і масці іменованого як «Sekta». Даний проект націлений намолодіжне андерграундний рух в стилях техно, acid і дарк-техно. Проект успішно розвиваєтьсяі розвиває культуру рейв заходів в Україні. Разом з тим, запустив серію подкастів на SoundCloud для старих і нових музикантів - гостей ком'юніті.

REFØRMATOR (Ukraine) - музикант, Dj, ідеолог і творець Арт-платформи «ReformationCompany» «Людина, що грає в масці» - це можна сказати про нього. Під його кислотні звуки,танцювали багато твої знайомі. У березні 2020 він відкриває свій лейбл, на якому талановитімузиканти, Dj і композитори зможуть об'єднуватися і залишати свою електронну слід вкиївській underground тусовці, а по можливості і за її межами.Ми чекаємо тебе і до зустрічі!

MAIN STAGE:

• TEIK ARÔ 🇮🇹 ITALY
• KØZLØV 🇫🇷 FRANCE
• SEKTA 🇺🇦 UKRAINE
• LERA RAEVSKAYA 🇷🇺 RUSSIA
• REFØRMATØR [ REFØRMA ] 🇺🇦 UKRAINE
• PAN FEOFAN [ Laboratorium ] 🇺🇦 UKRAINE
• SPALAH [ Laboratorium ] 🇺🇦 UKRAINE

https://facebook.com/events/s/reforma-rave-reformation-compa/2488124974557953/?ti=icl