Дует з Києва запускає акцію роздачі власномузики для Києва та прилеглих міст — ГАСТРОЛІ ПО РАЙОНАХ.

Як це працює?

  • Починаючи з минулої суботи, й до кінця вересня, щовихідних артисти дають вуличний концерт в одному з районів Києва.
  • Кожен може запросити Ptakh_Jung на свій район, і вони приїдуть!
  • Якщо хочеш, щоби вони виступили на твоїй рідній Борщазі, Харьку чи навіть в Ірпені, напиши.
  • Із тебе мінімальна організація:

1. Знайди затишне місце, де збираються люди. Це важливо, бо хоч музиканти грають безкоштовно, але сподіваються на донанти від вдячних жителів. Підійде сквер, парк, набережна, пішохідна вуличка з кафешками тощо.

2. Організуй можливість підключитися до розетки, бо інструменти працюють на електриці, ніяк інакше.

3. Пошер подію у групі свого райончика й запроси сусідів на концерт.

Навіщо це?

Ptakh_Jung хочуть, щоб їх почули люди, які за звичайних обставин навряд попадуть на концерт. Ті що слухають геть іншу музику, люди похилого віку, яким важко добратися в центр висиджувати концерти, ті, які думають що витрачати час на концерти то безглуздя, люди які просто залипли в районному житті.

Навіщо тобі це?

Це класна нагода висмикнути на концерт свою маму, тьотю чи дідуся. Це нагода познайомитись нарешті із сусідами, запросивши їх на культурну подію. Це можливість розбавити життя свого райончику красивою музикою.

Заявки можна залишити за посиланням

Ptakh_Jung — дует з Києва, що творить у власному стилі — електронний імпресіонізм, від англійського impression — враження. Це музика на межі електроніки, сучасної класики, ембієнту, построку, гранджу, нойзу.

Електронний імпресіонізм — стиль парадоксальний: під одні й ті самі треки Ptakh_Jung можна горіти на танцполі, а можна занурено проживати їх у камерній атмосфері. І в першому і в другому випадках слухач матиме глибоке переживання музичного твору, бо треки Ptakh_Jung тримають в емоційній напрузі від початку до кінця. Важко вгадати, куди поверне сюжет наступної миті, тому їх цікаво слухати, під них цікаво рухатися.

Дебютний мініальбом гурту Black Period вийшов в кінці 2018. Одразу потрапив у топи альбомів року серед українських музичних видань, та став релізом року за версією comma.com Також Black Period опинився серед знакових альбомів останнього десятиліття за версією музичного видання СЛУХ. Про нього схвально писали британські видання Gigwise, Drawned in Sound. Дебютний кліп гурту на трек "Monika" вийшов на початку 2020 — це короткометражний фільм про життя юних українських рейверів.