КИЇВ, КІНОСТУДІЯ ДОВЖЕНКО
13/10/2019, 22:00

Квиток / 650 — 1200 ₴

Подібно до того, як промінь світла, немов містичне одкровення, раптом розтинає матерію пітьми, так перед очима постає і Promin' — серія аудіовізуальних вечірок від H2D та Smailov повертається. Після лютого діджей-сету Modeselektor, а раніше — виступів Apparat і Telefon Tel-Aviv, команда Promin' в колаборації з електронним продюсером і резидентом клубу Berghain Беном Клоком 13 жовтня представлять Києву шоукейс Photon.

Досліджуючи можливості просторової орієнтації звуку, Photon відкриває нові межі його сприйняття — синергія музики, світла й архітектури породжує унікальни мультисенсорний досвід, демонструє співвідношення звуку і простору. Кожна з вечірок знаходить своє місце у винятковій локації, де можна провести необхідні маніпуляції зі світловими інсталяціями, перетворивши медіа-арт в природний контекст електронної музики.


Ben Klockмайстер суперечливих звукових поєднань, константний елемент музичного ландшафту Берліна й один із символів сучасного техно-руху. Він створює єдність жорсткого промислового звучання та глибоких гіпнотичних ритмів — такий почерк не сплутаєш ні з ким іншим, він миттєво залишає помітний відбиток у сенсорній пам'яті слухача. Коли стаєш свідком його виступу, не маєш іншого вибору, окрім як пірнути з головою, загубитися в медитативному саунді, адже одна з фішок Бена Клока — за допомогою музики трансформувати простір, а не лише бути його частиною.

Разом із Беном Клоком у шоукейсі приймуть участь його давні друзі — Ellen Allien та DVS1. Локальний саппорт забезпечить Voin Oruwu.

Ellen Allienодна з найвпливовіших артисток свого покоління в області електронної музики, як ніхто більше, втілює собою істинний дух техно. У її візіонерській творчості, спрямованій у майбутнє, відчувається тонкий вплив від великого задуму, створеного першопрохідниками техно. Та водночас із тим Елен створює яскравий, пророчий образ того, до чого ми йдемо.

DVS1, поглинений розквітом средньо-західного рейву 90-х, набув беззаперечної репутації завдяки різнобічної майстерності, запальній енергетиці та буквально відчутній силі саунду, яку він відтворює за пультом. Озброївшись величезним музичними бекграундом, бурхливим ентузіазмом, а також вражаючою колекцією вінілових платівок, у своїй творчості DVS1 виступає як лютий захисник істинних цінностей електронного андеграунду.

Voin Oruwuмузичний проект Дмитра Авксентьєва. Одного разу вигадана історія про альтернативний постапокаліптичний світ надихнула його записати відповідний саундтрек — з цього все й почалося. Зображення, які народжуються в голові Voin Oruwu, у пошуках життя трансформуються в музику. Важкі ритми та футуристичний саунд — ось головні принципи творчості музиканта.