«Inertia» — це проєкт у віртуальній реальності, створений українським композиторомVoin Oruwuт а французьким художником Сімоном Коуновським, що вийшов на лейблі Standard Deviation.

«Inertia» рефлексує над темою погіршення людських відносин з природою. Проєкт складається з п'яти актів, які за допомогою символів і метафор закликають замислитися над токсичним ставленням людини до Землі та її ресурсів і запрошують глядача в інтерактивну подорож у власну свідомість.  

Кожен акт висвітлює певну проблему: в першому акті змальована нафтова пляма, яка підіймається в повітря з надр землі; в другому присутнє чудовисько зі сміття, яке втягує в себе все більше відходів і стає невимовно великим; третій акт — смог; четвертий — вірус; п’ятий — людина як причина всіх бід і водночас єдиний порятунок.

Voin Oruwu – це проєкт київського продюсера Дмитра Авксентьєва. Під цим псевдонімом Дмитро досліджує свою любов до кінематографії та всього містичного. Останні кілька років він провів продуктивно, випустивши два LP: «Big Space Adventure на Private Persons», «Etudes From A Starship» на українському експериментальному лейблі Kvitnu, що містив компіляцію футуристичних романів. Нині він один із найактивніших гравців української електронної сцени, що з’являється на різноманітних заходах у Києві та поза ним.

Сімон Коуновський — візуальний артист, що спеціалізується на 3D-графіці. Він також відомий як Axonbody. У своїй художній практиці Сімон використовує синій колір, металеві предмети, а також мрійливі пейзажі з містичним, футуристичним тлом. Крім моушн- та відеодизайну він створює скульптури та інсталяції.

Standard Deviation – це новий міждисциплінарний лейбл на перетині музики, мистецтва та видавничої діяльності, націлений на сприяння взаємному обміну між амбіційною українською сценою та глобальною спільнотою. Standard Deviation є сайд-проєктом від ∄.