Новий гіпнотичний дрон проєкт з Харкова, що утворили колишні учасники першого україномовного сладж-гурту Soom, випустив промо-сингл під назвою "Велич Смерті Мастодонта".

Трек, що триває майже 18 хвилин, змальовує момент смерті величного звіра, духу якого мисливець співає молитви вдячності за можливість не померти від голоду, та з’їдає серце, щоб отримати його силу. Концепт гурту музиканти окреслюють як прадавні гіпнотично-медитативні практики, засновані на примітивних віруваннях первісних людей, звідки й походить назва — Пращур.

«Вірування сьогодення, в тому числі і язичництво, — справжнє розчарування та плацебо від страху перед невідомим. Пращури ж знали чого дійсно слід боятися та як ладнати з природою, щоб вижити. Примітивна естетика тотемізму та анімізму поєднується із важким психоделічним мінімалізмом, створюючи баланс поза часом — терапію для тих, хто збирає свій первісний ментальний пазл», — коментує вокаліст/гітарист гурту Олекса Блїдий.        

Промо-сингл записаний на рекордер Zoom H1 на студії Tiburon у Харкові. Обкладинку та логотип намалювала ударниця гурту Ксенія Нома.

Пращур — новий гурт з Харкова, що складається з колишніх учасників Soom періоду ЕР "Жах і Огида" (2015) — Олекси Блїдого (гітара/вокал) та Руслана Лежніна (бас), а також ударниці Ксенії Нома. Протягом 2020 року музиканти планують випустити дебютний альбом.