ОДЕСА, TBA
05/10/2019, 23:00

Квиток / 300 ₴

Дихання — основний процес для забезпечення життєдіяльності людини. 5 жовтня команда Povitrya організовує масштабний рейв під назвою Breathe. Відповідальними за наповнення легенів свіжим, чистим і вільним техно-повітрям в цьому епізоді стануть воістину особливі для нас артисти Eric Cloutier і Fiedel.

Eric Cloutier — уродженець Детройта, резидент серії знаменитих вечірок The Bunker NY, а також власник імпринту Palinoia. Ерік артист з великої літери, за його плечима понад 20 років діджеїнгу, виступи на найбільш значущих фестивалях і майданчиках по всьому світу.

Fiedel — артист у якого також більше 20 років досвіду в індустрії, шановний резидент лейблу Ostgut Ton, а також знаменитого Берлінського клубу Berghain / Panorama Bar. Ті, хто хоч раз чув сети Fiedel в клубі, знають, що це безумство в чистому вигляді.

Обидва гостя готують дуже довгі по тривалості сети для Povitrya!


Купівля квитка по попередньому продажу не гарантує проходження фейс-контроля і потрапляння на захід. У разі непроходожденія фейс-контроля, ціна квитка буде повернута безпосередньо на вході. Політика входу 18+, варто подбати про можливе пред'явлення оригіналу документів, що підтверджують особу (паспорт або водійське посвідчення).


On door:
before 00:30 — 350 uah,
after 00:30 — 400 uah.
FC +18.