ОДЕСА, ЗАВОД ОРІОН
27/07/2019, 23:00

Квиток / 300 ₴

ЦЕХ 27 — саме так позначений цех із залишками промислового обладнання на всіх внутрішніх документах одеського машинобудівного заводу Оріон. 27 липня POVITRYA повертається в стіни однієї з найбільш атмосферних локацій для проведення рейву. Для літнього івенту ми вибрали воістину особливий склад зарубіжних артистів:

Anna Haleta — один з найбільш затребуваних техно-артистів Ізраїлю, її регулярні сети на найбільш значущих майданчиках Європи, мало кого змогли залишити байдужим.

Newa — висхідна зірка грузинської техно-сцени, новоспечений резидент Bassiani, за її плечима релізи на таких авторитетних техно-лейблах як Klockworks та Semantica.

Thomas Hessler — ковток свіжого повітря в низці конвеєрних артистів нової берлінської хвилі. Томас швидко зарекомендував себе як майстерний діджей і талановитий продюсер, його музика має характерний почерк з емоційної основою і дуже гіпнотічним грувом.

За традицією, управлінням всім світловим сетапом займуться київські гуру Blck Box, які готуються повністю переосмислити стіни цеху №27.

Line up:
Anna Haleta (The Block / Pacotek)
Newa (Bassiani / Klockworks / Semantica)
Thomas Hessler (Bassiani / IMF)
Arxitech
Volland Nage
Zet

Visual artist:
Blck Box

Передпродаж:
First Release — 250 грн
Second Release — 300 грн

На вході:
до 00:30 — 350 грн
після 00:30 — 400 грн