ОДЕСА, TBA
22/08/2020, 23:00

Квиток / 350

22 серпня, через 5 місяців після цілковитого локдауна ми повертаємося з новим епізодом наших заходів під назвою Povitrya: Return.

Першим гостем стане артист грецького походження з Берліна - StefMendesidis. Штеф є резидентом формації Monasterio, а також лейбла Klockworks, під керівництвом Бена Клока, де у нього вже вийшло два сольних реліза. Поділяючи сцену з найбільш відомими техно виконавцями, він опанував своїми прийомами і в кінцевому підсумку розробив свій власний впізнаваний стиль. Граючи на 4 деках одночасно і використовуючи різні барабанні петлі власного виробництва, Штеф створює техно на ходу, завжди залишаючи місце для божевільних імпровізації. Для Штефа це буде дебютний виступ в Україні!

Другим гостем стане наш близький друг, а також музичний однодумець - AnnaHaleta. Аня один з найбільш затребуваних техно-артистів Ізраїлю, її виступи - це завжди справжній музичне свято. Ми впевнені, що і цього разу не стане винятком. Аня готує багато нового матеріалу і шалено скучила за одеської публікою.

Третім гостем засновник київський діджей і промоутер, засновник відомої формації Veselka і клубу Crest - S.A. Tweeman. Крім того, він є співзасновником серії вечірок Parental Advisory, що проходять в столичному клубі Closer.

Четвертим гостем стане піонер української техно сцени, а також резидент уже згаданої формації Veselka - Mays. Для Руслана Одеса є рідним містом, де він вже дуже багато років не виступав. Ідеальне музичне доповнення в загальну картину майбутньої ночі.

Місце проведення:

Secret place. Адреса локації буде оголошений в день заходу, за кілька годин до початку. Для даного заходу ми підготували нову локацію, яка значно більша за площею, ніж цех на Житомирській. Площа локації дозволяє забезпечити безпечну соціальну дистанцію між людьми. Фото підготовки локації будуть розміщуватися в нашому Телеграмі.

Попередній продаж:

First Release - 300 грн (кількість обмежена)
Second Release - 350 грн (кількість обмежена)

На вході:

до 00:30 - 400 грн
після 00:30 - 450 грн

Всі нездані квитки на ювілей, який повинен був відбутися 4 квітня, дійсні на даний захід!

Купівля квитка по передпродажу не гарантує проходження фейс-контроль і потрапляння на захід. У разі непроходождення фейс-контролю, ціна квитка буде повернута безпосередньо на вході.

Політика входу 18+, варто подбати про можливе пред'явлення оригіналу документів, що підтверджують особу (паспорт, посвідчення водія або документи в додатку Дія).

Також ми не рекомендуємо купувати квитки з рук, у незнайомих вам людей. Ми не можемо гарантувати їх порядність і то що квиток не буде використаний кілька разів поспіль, тому рекомендуємо бути обережними і не ставити під загрозу свій відпочинок.

Офіційний дистриб'ютор квитків - Katacult.

Безпека:

Ми суворо дотримуємося рекомендацій МОЗ України. На вході заходу здійснюватиметься температурний скринінг, а також перевіряється наявність масок. Ми живемо в складний час, тому ми всі повинні навчиться йти на компроміси, маска є обов'язковим атрибутом і дане питання дискусії не підлягає.

Більш детально про правила перебування на заході ми напишемо ближче до заходу.