Одеса, TBA
26/09/2020, 23:00

Квиток / 300 ₴

26 вересня відбудеться 15-й за рахунком епізод POVITRYA під назвою Resonance.

Акустичний резонанс - збіг частоти звуку випромінює звук об'єкта і приймає цей звук.

Першим гостем нового епізоду стане резидент клубу Berghain / Panorama Bar, а також лейблів Ostgut Ton і Klockworks - Etapp Kyle. Етап Кайл є єдиним українцем, який став резидентом культового клубу і лейбла. Виступи Етап Кайла на батьківщині досить рідкісне явище, так що для нас це дуже очікуваний гість.

Другим гостем епізоду стане - Jana Woodstock. Яна є резидентом формацій Osnova Kyiv і ЗМІЇ. Частий гість столичних вечірок Схема, а також учасниця повноформатного Boiler Room в Києві.

Ще одними гостями майбутнього івенту стануть засновники проекту Авантаж, а також резиденти дружній нам формації VESELKA - Omon Breaker і Zagorui.

Технічна частина

На заході буде інстальований один з кращих сетап відомого французького виробника звукових систем L-Acoustics K2 з додатковими лініями затримки, який дозволить домогтися озвучування великих площ потужним, кристально чистим і деталізованим звучанням.

За вже сформованою традицією, команда Blck Box готує новий візуально-світловий проект, який стане невід'ємною частиною резонансу цієї ночі.

Вкрай не рекомендуємо пропускати цей захід, так як це буде останній масштабний івент від POVITRYA в 2020 році!

На вході:

до 00:30 - 350 грн

після 00:30 - 400 грн

Купівля квитка по передпродажу не гарантує проходження фейс-контроль і потрапляння на захід. У разі непроходожденія фейс-контроль, ціна квитка буде повернута безпосередньо на вході.

Політика входу 18+, варто подбати про можливе пред'явлення оригіналу документів, що підтверджують особу (паспорт, посвідчення водія або документи в додатку Дія).

Також ми не рекомендуємо купувати квитки з рук, у незнайомих вам людей. Ми не можемо гарантувати їх порядність і то що квиток не буде використаний кілька разів поспіль, тому рекомендуємо бути обережними і не ставити під загрозу свій відпочинок.

Офіційний дистриб'ютор квитків Katacult

Безпека:

Ми суворо дотримуємося рекомендацій МОЗ України. На вході заходу здійснюватиметься температурний скринінг, а також перевіряється наявність масок. Ми живемо в складний час, тому ми всі повинні навчиться йти на компроміси, маска є обов'язковим атрибутом і дане питання дискусії не підлягає.

Більш детально про правила перебування на заході ми напишемо ближче до заходу.