Одеса, TBA
10/07/2021, 23:00

Квиток / 400 ₴

Термін "імпульс" застосовується в різних областях і визначення у нього вкрай різні. Ми вважаємо, що найкращим чином цей термін описаний у фізиці. Імпульс - векторна фізична величина, що є мірою механічного руху тіла. Однак, від теорії перейдемо до практики. 10 липня відбудеться другий за 2021 рік масштабний івент Povitrya: Impulse. Безумовно, це буде найсильніший імпульс в рамках розвитку нашої формації.Для цього заходу ми запросили двох зарубіжних артистів, а також одного столичного гостя, який буде закривати ранковий слот.Захід пройде в новій локації. Відкривши карти, скажімо, що на цій локації ще не проводилися подібні заходи. Адреса локації буде оголошений в день заходу. Ближче до дати івенту, ми будемо публікувати матеріали про підготовку локації в нашому телеграм каналі.Кількість відвідувачів на захід обмежено, відповідно до рекомендацій МОЗ України.

Купівля квитка по касах не гарантує проходження фейс-контроль і потрапляння на захід. У разі непроходження фейс-контроль, вартість квитка буде повернута безпосередньо на вході. Фейс-контроль може відмовити у відвідуванні заходу без пояснення причин.

Політика входу 18+, варто подбати про можливе пред'явлення оригіналу документів, що підтверджують особу (паспорт, посвідчення водія або документи в додатку Дія).

Офіційний дистриб'ютор квитків Katacult.