ОДЕСА, TBA
04/04/2020, 23:00

Квиток / 300

4 квітня наша команда відзначатиме 3-х річний ювілей.

Три роки як Одеса знову з'явилася на світовій мапі міст куди потрібно їхати, щоб відчути ту саму атмосферу шаленого рейву. Для свого ювілею ми підготували наступний список артистів, які, на нашу думку, максимально точно зможуть передати дух цього заходу:

Bas Mooy - беззмінний бос одного з найбільш передових лейблів у світі темного техно Mord records, а також знаменитого олдскульного лейбла Audio Assault. Баса Муи можна сміливо назвати людиною, яка стояла у витоків рейву в рідному Роттердамі.

P.E.A.R.L. - засновник лейблу Falling Ethics, а також резидент уже згаданого лейбла MORD під керівництвом Баса Муи. Один з найталановитіших іспанців на техно сцені, який протягом останніх 13 років видається на таких значущих лейблах як Warm Up, PoleGroup, Weekend Circuit, Float і т.д.

Для обох артистів виступ на нашому ювілеї стане дебютним в Україні!

Daria Kolosova - один з найбільш відомих і швидко зростаючих українських діджеїв нової хвилі. Тільки за останній рік Даша встигла виступити в Tresor, Fabric, Rex, записати спільний Boiler Room на Ібіці разом з Nastia, відіграти на знаменитому Португальському фестивалі Neopop, а також з'їздити в Бразильський і азіатський тур.

Bas Mooy
P.E.A.R.L.
Daria Kolosova
Arxitech
Volland Nage
Zet

Visual artist:
Blck Box

Попередній продаж:First Release — 250 грн (кількість обмежена)  
Second Release — 300 грн (кількість обмежена)

На вході:до 00:30 — 350 грн
Після 00:30 — 400 грн

Купівля квитка по попередньому продажу не гарантує проходження фейс-контроля і потрапляння на захід. У разі непроходження фейс-контроля, ціна квитка буде повернута безпосередньо на вході. Політика входу 18+, варто подбати про можливе пред'явлення оригіналу документів, що підтверджують особу (паспорт або водійське посвідчення).