В повноформатник «Планета Капуста. Шкваркор» увійшла дюжина високошвидкісних треків, створених продюсером в період між 2008 и 2020 роками під різними псевдонімами, кожен з яких відображає конкретний стилістичний вектор музиканта. Відтак у альбом потрапив матеріал від проєктів New Art of Monotone, Squall Project i Ternocore, який жартівливо був позначений як шкваркор – стиль українського гарткору, від якого сало перетворюється в шкварки.

·

Squall Project — перший проєкт, заснований продюсером ще у 2000 році, коли вiн писав музику на Sony PS. Monotone — симбіоз гарткору з рок'н'ролом і найбільш вар'яцькими словесними семплами, які несуть основну суть релiзу — українське все таки рідніше. В Ternocore артист орієнтується на створеннi реміксiв.

«Взагалі моя творчість покликана викликати щиру посмішку від того, що в Україні таке є і воно веселить. Бо всюди всякого тепер багато, а нашого — нема. От і я працюю, щоб хоч щось, але було.

Велика дяка Ярославу Качмарському, без нього той альбом би не побачив світ», — Андрій Капуста.

Андрій Капуста – музикант з Тернополя, відданий солдат хардкору і ґабберу. Крім власних проєктів, учасник нойзового протоколу Subprodukt.

У минулому році лейбл Pincet видав два релiзи — EP «La Solitude» вiд львiвського музиканта Bedroom Talks та дебютний «Nylon and Bleach» вiд batacat.

Альбом «Планета Капуста. Шкваркор» доступний у вигляді касети і в діджіталi на Bandcamp.