14-15 листопада відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Подія поєднає три міста в онлайні — Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ.

Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об'єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

Фестиваль має дві основні частини: конференцію Plan B Day та музичний фестиваль Plan B Night. На конференцію організатори запросили спікерів зі всієї країни, плануються й міжнародні фахівці. Plan B Day — це:

— мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів;
— кейси від соціальних підприємців;
— міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення;
— відкриті інтерв'ю про тренди соціальних інновацій;
— лекції щодо можливостей фінансування проектів.

Plan B Night розкаже про локальну електронну сцену та нову українську музику. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами митців.

Окремою подією є серія воркшопів Idea Boot Camp. Протягом цього освітнього проєкту раніше відібрані учасники прокачають власні ідеї разом з українськими та іноземними менторами.

Для тих, кому потрібні нові зв'язки та ідеї, Plan B влаштовує онлайн-нетворкінг. На події можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду.

Над програмою наразі працюють організатори з Іншої Освіти і таких формацій, як Detali з Івано-Франківська, ShumRave зі Слов'янська, “гарелея неотодрешь” з Лисичанська й Next Sound з Києва.

За новинами та розкладом можна слідкувати на facebook-сторінці Plan B та інстаграм-акаунті фестивалю.

Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків. Фестиваль Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).