КИЇВ, Otel'
15/11/2019, 23:00

Квиток / 350₴

Нещодавні дослідження сексуальних преференцій показали, що міленіали захищаються частіше за своїх попередників. Саме тому зустрічайте: прямісінько із берегів сонячної Австралії, лише для вас, головний адепт unprotected любові Partiboi69 летить до Києва, аби влаштувати unforgettable, і найголовніше – unprotected, вечірку.

Головний виконавець і, за сумісництвом, виконавчий директор лейблу Unprotected Records Partiboi69 – це найкраще, що могло статися з модою, ютубом, Австралією, гетто-хауз музикою і взагалі з нами усіма. Існуючи у рамках культурного контексту сучасного світу вейпу і лайв-трансляцій та, водночас із тим, ще так недавно актуального світу телемагазинів, відеокурсів із шейпінгу і карате, Partiboi69 записує лайв-сети у власній ванній кімнаті, носить на шиї кросівок New Balance, грає на дудці, займається карате і сповідує незахищений лайфстайл.

Тож готуйте окуляри, шкіряні плащі та свої улюблені 624, щоби втонути у любовних еманаціях під скажений гуркіт гетто-хаузу, техно і електро.