4-7 липня у смт Немішаєве відбудеться четвертий освітній мистецький фестиваль під відкритим небом Osten-Sacken Off-Stage Festival.

Фестиваль засновано у 2016 році як акумуляцію нових підходів до театральної практики. Цього року фестиваль розширює формат, об’єднуючи різні мистецькі напрямки та неформальну освіту. Osten-Sacken Off-Stage Festival 2019: Synergy фокусується на новітніх мистецьких практиках у театрі, музиці, кіно, ленд-арті та ставить за мету створення міждисциплінарного культурного продукту.

Osten-Sacken Off-Stage — це фестиваль поза сценою. Основна локація — напівзруйнований маєток ХІХ століття сімейства Остен-Сакенів. Фестиваль трансформує руїни з архіву минулого на простір взаємодії.

Програма:

#ostentheatre:

Fall on Pluto / Осінь на Плутоні  незалежний театральний проект Sashko Brama, Львів)

ШАФА  (аудіо-візуальний тріп / театр Кубара, Київ)

Кіт, що гуляє сам по собі (4-D вистава / Theatre of animation art - TAM, КиївБеркут: рок-балада / ҐЕРЦЬ майстерня, Київ)


#ostenmusic:

Minimum /4.07/

Відкриває музичну програму лайв імпровізаційного експериментального проекту Minimun. Працюючи з мапінгом та модульними синтезаторами, ця команда в реальному часі створює аудіовізуальні перформанси, наповнені яскравими образами і глибоким аналоговим саундом.

Space Spice Boy /5.07/

Space Spice Boy важко сприймати на 100% серйозно, але й не помітити його просто неможливо. Тому що в іронічних історях, які розповідає Діма Лютий, впізнає себе кожен, хто хоч раз був на київській тусовці, жив у спальному районі, чи просто блукав у соц.мережах.

Ядовитая Собачья Слюна /5.07/

Навряд чи варто описувати "Слюну" словарними конструкціями. Тому ми рекомендуємо просто прийти на їхній виступ, зануритись у дивний, фантастичний і трохи божевільний світ, який часто пересікається з нашою реальністю, а місцями вдало диссонує з нею, і отримати неймовірне задоволення від безмежної харизми Жені і Наташі.

Олексій Дьячков /5.07/

Лірика Дьячкова складається з активної рефлексії, намагання зрозуміти себе і світ навколо через поетичні форми, забарвлені цікавими ритмами й звуками. Цинізм та комічне, побутове і тривожне, образи міста, речей та явищ зливаються у творчості Дячкова в живу картину світу юнака, який спостерігає та пізнає.

Karr /6.07/

Karr — це електронний дует, заснований в кінці 2013 року в місті Житомир. Ми вважаємо, що їхній холодний саунд, наповнений синтезаторами і драм-машинами, з місцями готичним та індустріальним відтінком ідеально звучатиме в стінах руїни Остен-Сакен.

Digital Himalayas /6.07/

Цих чуваків не так часто можна почути вживу, як хотілось би, що додає їхньому виступу ще більшої інтриги. Digital Himalayas — тягуча медитативна музика, що окутує теплим звучанням і глибоким психоделічним вайбом. Невід'ємною частиною їхніх перформансів є проекції абстрактних візуальних образів.

Vestibule /7.07/

Ще один імпровізаційний проект у програмі Osten-Sacken, в якому київський художник Kosko Kosko і його брат Ілья Кожухар створюють звуковий коктейль з гітарних рифів, електронної перкусії та пронизуючих звуків аналогових синтезаторів, розбавляючи це все затяжними фідбеками і тоннами реверберації. В результаті виходить неочікуваний мікс на стику індустріальної музики, моторик-ритмів та психоделічних мотивів.


#ostencinema:

Заповідник Асканія (документальний фільм / Андрей Литвиненко)

Людина з табуретом (документальний пригодницький фільм / Леонід Кантер/Ярослав Попов)

Колір фасаду — синій (документальний фільм / Oleksiy Radynski)


#ostenyoung:

Щоденник (документальна вистава / Andriy May-Malahov, Євгенія Відіщева, Авдіївка)

Дискотека в Авдіївці (документальна вистава / Євгенія Відіщева, Авдіївка)

За что? (читка п'єси / Настя Горловая, Щастя)

Казалось бы (читка п’єси / Dmitry Butko, Щастя)

Потом нужно придумать название (читка п'єси / Orkhan Nabiev, Каховка)


#ostennight:

Музичну програму фестивалю доповнюють дві нічні вечірки в ангарі.

Nemo (20ft Radio, Alienation) /5.07/

Tofudj (Pep Gaffe) /5.07/

Mykola Marussyk (live) /5.07/

Poly Chain (Transatlantyk, BAS, Into the Light) /6.07/

Edgy Point (live) /6.07/

Anthony Junkoid (OKO, UNAUSSPRECHLICHEN KULTEN)  /6.07/

Serge Taranovskiy (ХРИСТА РАДИО, Black Cloud Sessions) /6.07/


#osteneducation:


art-lab: Anton Romanov / Нетеатр / та Flora Borovyk створюють виставу з підлітками та молоддю смт Немішаєве.

discussion: дискусійна панель за участі громадських активістів

work-in-progress: відкриті мистецькі майстерні, мета яких створення синкретичного мистецького продукту: Євгенія Відіщева, Anton Romanov, Mykola Marussyk, Piar Roma

Сайт фестивалю: http://osten-sacken.net/