Вслiд за дебютним "Легiт Чек" проєкт ТИСК презентував новий трек і відео "Он Тур". В дорозі є особлива магія і неважливо чи це футбольний виїзд, гастрольний тур, чи просто тріп з пацанами через всю країну — саме це відчуття описує сингл.

"Он тур" – це роуд-муві, яке знімалось у різних місцях України. Справа в тім, що учасники ТИСК з діаметрально протилежних кінців України: Антон з Харкова, а Саша — Золочева. Тому інструментали і треки пишуться почергово — то тут, то там, а ідеї частіше народжуються саме в дорозі, в білому автомобілі Volkswagen Passat, який став головним героєм кліпу.

«Все, що в кадрі — це наші улюблені місця та люди, які є членами нашої сім’ї "ТИСК". Квартира Саші Первухіна, в якій і створюються фінальні треки, обов’язкові львівські зустрічі зі Збараскі і Гонею з "Глави 94", безкінечні тусовки в київському Sneaker Mate. Навіть іронічний привіт Юрію Бардашу був задокументований безпосередньо під час зйомок у Києві», — написали про створення відео учасники проєкту.

Поняття "Он тур" поширене серед футбольних фанатів, бо тільки на виїзді можеш продемонструвати справжню вірність своїм переконання та ідеалам. Один з учасників Тиску знає цю фанатську романтику не по чуткам, саме тому ця сторінка його історії задокументова в кліпі, а в кадрі з’являються не запрошені друзі друзів, а близькі товариші, з якими проведено десятки годин на виїздах в автобусах та поїздах.

Кліп "Он тур" про те, що неважливо звідки ти і чим займаєшся: палиш фаєр на футбольному сектору, налаштовуєш осцилятор модулярного синтезатора, чистиш снікери чи крутиш руль – важлива лише енергія, яку ти несеш. І чим більше творчої енергії – тим сильніший культурний тиск в Україні.

Разом з випуском кліпу ТИСК анонсували запуск власного вінілового лейблу, на якому вийдуть ремікси на сингли команди. Над новим діджей-френдлі звучанням попрацювали друзі крю: резидент Клоузера TripPsy, харківські адепти трансу Komponentе & Kurilo, «модулярний барон» Денис SAXR та київський супергерой Koloah.

Сингл "Он Тур" доступний на всіх цифрових майданчиках.