Ветерани київської панк-сцени STINX презентували свій новий реліз «Ти або я». Основна ідея — представити повністю україномовний альбом, зроблений власноруч, щоб при прослуховуванні ні у кого не виникало сумнівів, що це олдскул-панк.

Заголовний трек «Ти або я» присвячений суворому закону бетонних джунглів, де виживає сильніший і в кожного своя, часом не надто шляхетна, стратегія досягнення цієї мети. Продовжує його пісня, котра є справжнім гімном українських панків «Панк рок живий». Заключний трек «Гори-палай» підкреслює, що часом треба на мить забути про всі проблеми і співати разом як в останній раз та стрибати в ритм барабану.

«Ці пісні можна навіть по радіо крутити при бажанні, а під головну композицію релізу спортсмени можуть виходити на міжнародних змаганнях на ринг товкти пики суперникам, котрі з перших акордів будуть розуміти, що шансів в них нема. Робили ми це з ціллю заявити про себе українському слухачеві і медіа, котрі в своїй більшості нас не помічали весь цей час (а нам вже майже 15 років), бідкаючись що панку в Україні нема, що, на нашу думку, повна маячня».

Гурт STINX заснував у Києві в жовтні 2005 року Юрій Утюг Демиденко. На рахунку команди три повноформатні альбоми: «Kids Of the streets» (2006), «Graduating Speed» (2010), «Game Called Life» (2016); два міні-альбоми: «Oldskull» 2019) та «Ти або я» (2019); і один сингл: «Я не вірю» (2019). Група неодноразово ділила сцену з всесвітньо відомими легендами панк-року серед яких були такі команди, як The Vibrators (UK), The Queers (USA), The Lurkers (UK), The Members (UK).

katacult_brave-factory2019_banner--1-