КИЇВ, CARBON ВДНХ
01/11/2019, 22:00

Квиток / 670 ₴

Увага Акція

Наш світ — це великий розпродаж, парад споживчих іновацій, телешоу «Успішні й тривожні», війна за однотипі бенгери, фокус із підміною понять під капелюхом. Чим більше це усвідомлюєш, тим сильніше цінуєш чисту свободу самовідданих експериментів. І хоча Next Sound, як повноцінний фестиваль цього року не відбудеться, ми не залишимо тебе наодинці зі світом повторів та кліше. Тому експериментальна звуковина пройде у форматі session із двома хедлайнерами та традиційним локальним сапортом. Лабораторія нестандартних творчих ініціатив розгорнеться 1 листопада на двох сценах у просторі Carbon на ВДНГ. Підземний макет вуглевидобувної шахти — ідеальне місце аби пережити аудіовізуальний катарсис.

Перше ім’я в лайнапі, яке гарантує приголомшливий досвід — Alessandro Cortini, відомий по Nine Inch Nails. Перш за все, він створював електронні аранжування для групи, а зовсім недавно повернувся до інструменту його увагу юності — гітари. Працюючи спільно і активно гастролюючи, Кортінi створив безліч сольних проєктів, таких як SONOIO, Skarn і Slumberman. Вершина творчості Кортінi найбільш гостро відчувається, коли він виходить на сцену під своїм ім'ям. На вечiрцi вiн представить новий альбом "Volume Massimo".

Наступне ім'я в лайнапi — бристольский дует Emptyset, резидентів німецького raster-noton. З першого релізу вони досліджують поєднання танцювальної електроніки з експериментальними підходами, шукають взаємозв'язки між ритмом, текстурою і простором.

Локальну підтримку запрошеним гостям нададуть:

Burning Woman — лайв-проєкт Катерини Кострової, в якому вона гармонійно поєднує елементи танцювальної електроніки з дарк-ембієнтом.

Noisynth — лайв-проєкт резидентки і незмінної учасниці всіх заходів Next Sound, Насті Флюр. У своїй музиці вона охоплює великий спектр інтерпретацій техно, IDM, електро, брейкбіту, ембієнту, зосереджуючи свою увагу на містичнішому, абразивному звучанні.

Ostudinov — проєкт Дмитра Остудінова, учасника та співзасновника творчого об’єднання peauty-fute. Наразі на його виступах можна почути обидва проекти відразу і таким чином опинитися між важким темним звуком та світлою танцювальною музикою.

Відкриє захід спеціальною ембієнт-програмою Bunht. Це новий проєкт київського музиканта і саундпродюссера Ярослава Татарченко. Bunht з'явився як аудіомонолог людини, який найкраще вміє висловлювати свої почуття за допомогою генерування звуків та шумів. За візуальну складову незмiнно будуть відповідальні  BlckBox.

Next Sound Session — шанс поспостерігати за роботою музичних геніїв, які фанатично віддані своїй роботі. Найкраще опише твоє майбутнє на заході цитата гурту ZSUF «Глухі прозріють».

Ціна за квиток 570 грн. з 22/10 670 грн. on door 750 грн.