Scary Beautiful — аудіовізуальний музичний проект, створений Анастасією Топольскою (DJ Nastia) та реалізований спільно із брендом Ballantine's, нещодавно завершив свій пілотний сезон і представляє перший музичний реліз із запланованих п’яти.

Просування творчості нових, незалежних талантів та, як наслідок, підтримка індустрії, було головною ціллю гармонійного тандему Dj Nastia та Ballantine’s в рамках концепції “True Music”. Реліз NECH006 — став першим виходом у світ‘ для більшості музикантів.

У жовтні 2020 року DJ Nastia оголосила відкритий open call, завдяки якому у електронних продюсерів з усього світу з’явилась можливість представити невидані треки, та, потенційно, стати частиною великого релізу на її лейблі NECHTO. Nastia отримала сотні демозаписів з найрізноманітніших куточків світу, таких як Японія, Португалія, Аргентина, Індія, тощо; які вона відіграла у своїх діджей сетах на п’ятьох унікальних локаціях України, з яких згодом обрала 49 для релізу на своєму лейблі.

Перший випуск Scary Beautiful містить в собі потужні та самобутні техно-треки музичних продюсерів з України, Росії, Великобританії, Індії та Аргентини, які абсолютно гармонічно поєднують технології видобутку вугілля та приголомшливу силу природи. Морозівський вугільний кар'єр, що розташований в Кіровоградській області України, став першою локацією, в якій Nastia відіграла діджей-сет. Покинута вугільна шахта, безсумнівно, входить до числа найцікавіших «сталкерних» об'єктів країни.

Трекліст NECH006:

1. SP05 - Destruction (IN)

2. Juan Castillo - Pandas Techno feat Veerre (AR)

3. Galaxy Lane - First Contact (UK)

4. Incorrect Waves - MOD9 (UA)

5. Gostwork - Boiler (RU)

6. #BSKD - Dancing With Shadows (UA)

Слідкуйте за оновленнями та анонсами на сторінці у Facebook, так як наступні релізи проєкту виходитимуть з періодичністю раз в два тижні, а LP NECH006 вийшов у світ уже 29 січня 2021 року. Придбати NECH006 можна на Bandcamp лейблу.