30 травня онлайн-проєкт соціальних інновацій та нової музики «На карантині з Plan B» презентує програму Plan B Night за участі Shum.Rave зі Слов'янську. Проєкт підтримує музичні ініціативи Донбасу, щоб відкрити їх для широкої аудиторії та підтримати місцевих музикантів.

На карантині з Plan B — це серія подій від команди фестивалю Plan B, яка збирає всіх разом, щоб відкривати нову українську музику, познайомити з соціальними та культурними ініціативами, надихнути та обговорити суспільні виклики. Онлайн-проєкт має денну та нічну програму. Plan B Day поєднує лекції, дискусії та інтерв’ю. Plan B Night — перформативну програму та live-стріми від музикантів з різних куточків країни.

Shum.Rave — це серія вечірок у Слов’янську, що виникла як протест проти відсутності нічного культурного життя у місті. Цієї суботи протягом 6 годин, з 21:00 по 03:00, гратимуть діджеї Anna Herliakh, Анастасия aka Podryzhanya, Дарья Скоробогатая aka DAXA та Костя Skober. Візуальний супровід — Lena Dzhurina та Даша Sirakusy.

Як звучить Донбас можна відчути на фейсбуці  Plan B fest та в інстаграмі.