Masterskaya завітає в гості до музикантів, щоб подивитися, як вони живуть і поговорити про побут і творчість. Артисти розповідають про свій шлях, діляться думкою про електронну сцену України, показують сетап і навіть грають лайв. Фільми будуть виходити кожні два тижні.

«Проект народився під час карантину — з'явилася супер-можливість розкрити музиканта не тільки не сцені, але і поза нею — у нього вдома, в студії, в природному середовищі існування» —  Катерина Кравченко маркетинг директор Masterskaya.

Першим героєм став київський музикант і саундпродюссер Саша Філоненко. Автор проектів Monoconda, Aero Benin і Tape Flakes.

Саша розповів, як живе і чим дихає, з якими інструментами дружить, як писати музику в домашній студії, на чому він заробляє як музикант. А в кінці фільму  зіграв лайв.

«Мені подобається, що до цієї частини музичної культури проявляють все більше інтересу останнім часом. Взагалі, зйомки для мене - та частина професії, яка не сильно про задоволення. Але час ми провели точно добре, що не так вже й часто буває взагалі.

Найбільше сподобалося на світанку їхати на велосипеді по порожньому місту. Ніколи себе не змусиш виїхати на таку прогулянку, якщо немає важливих справ. Знімальна група хотіла зловити світанкове сонце на пішохідному мості, тому все склалося».

Про другого героя стане відомо невдовзі.