КИЇВ, OTEL'
21/09/2019, 23:00

Квиток / 250 ₴
artwork by Yura Miron‌‌ design by Arsen Malashchuk

Вечірки MachineRoom – не тільки про танці. Це зустріч однодумців: затворників машинних келій, цінителів лайвiв, першовідкривачів дивних нових форм. Четверта вечірка за два роки – не так багато. Але кожна запам'ятовується історією, пов'язаною загальним лейтмотивом: дружбою людини і машини. Ми вже були частиною живих виступів Dscrd, Prcdrl aka Procedural, Kontext. Гості нової серії це проект Dadub (IT/DE).  

Окремо відзначимо, що ця подія пройде в колаборації з львівським об'єднанням Dopamine vibes, організаторами культурних подій, пов'язаних з експериментальною електронною музикою, техно і електро.

Dadub, тобто Daniele Antezza і Marco Donnarumma, ідеологи лейблу Stroboscopic Artefacts, керує яким ще один італієць Lucy. Також Даніель керує Artefacts Mastering Studio, у великій мірі відповідальної за характерне звучання і естетику лейбла. У своїй музиці Dadub зав'язують вузлом знайомі культурні шари: сучасну філософію, наукову фантастику, індустріальні техно-заповіти, естетику dub/bass music і саунд-дизайн. З гібрида цих форм, за визнанням авторів, виходить post apocalyptic dub.
Те, як дует звучить зараз, можна почути в проекті AAVV для In Silent Series, записаного разом з Sigha, Positive Center і SNTS, а також в недавніх релізах лейблів Bassiani і Holotone.

Dadub live (Stroboscopic Artefacts)
Vadim Griboedov / Mullah Shaheed live
Bohdan
Mavka
Gagar1n live

On door: 300 uah.
FC +18.