Про плани запустити власний лейбл засновник серії вечірок Hypnohouse Маркіян aka DJ 69 розповідав ще в інтерв'ю для Katacult. Нещодавно стало відомо, що перший реліз заплановано на 15 вересня.

За словами Маркіяна, лейбл він запустив, щоб перенести звучання своїх вечірок на вініл. І в першу чергу планує випускати близьких по духу українських продюсерів.

До першої збірки HPNHS001 потрапили чотири артисти з трьох країн. По-перше, це ідеолог лейблу Tone Dropout та ікона нової хвилі британського брейкбіту, електро та ейсіду Dawl з типовим для себе та ідеальним для A1 бенґером “Output”. Далі — резидент Closer та учасник промо-групи THP Trippsy з джемом “Flashback”. До речі, це буде його дебют на вінілі. Ще один учасник — Fede Lijtmaer, що курує лейбл El Milagro Records в Уругваї та відповідає за звучання своєї країни. Із цікавого — 105 років тому його дідусь народився у Львові. Тепер на Hypnohouse виходить його львівсько-уругвайський трек “Passing By”. Закриває компіляцію “Salty Breeze” від кримського артиста Wulffius.

Платівку вже можна забронювати в онлайн-магазинах, трохи згодом вона з'явиться і в офлайнових крамницях.