Вже на цих вихідних львівське крю Night Ambassadors проведе масштабний івент Lviv Night Summit, на якому виступлять нічні мери декількох провідних європейських міст, а на афтепаті зіграє німецький діджей Роберт Дітц. Ми розказуємо чому варто взяти квитки у Львів і не пропустити цю подію.

Нічні мери Лондону, Будапешту і Вільнюса

Основний концепт саміту — це виступ нічних мерів провідних європейських міст. Погодьтесь, що перейняти досвід таких людей буде корисно не лише професіоналам, але й усім людям, які цікавляться життям міста вночі і дотичними до цього поняття темами. Цими виступами саміт не обмежиться: в програмі панельна дискусія за участі Аліни Паш, і резидентів Night Ambassadors, лекції на соціальні теми і звичайно вечірки.

Локація – LEM Station

Ключовим фактором для усього саміту являється вибір локації. На цей раз івент відбудеться в LEM Station, трамвайному депо, яке переосмислено під урбаністичні івенти і масштабні події. Світлова інсталяція, потужний звук і той самий індустріальний дух вже були протестовані французом Лео Полем, який в травні цього року відіграв там свій сет.

LEM Station

Афтепаті з Робертом Дітцом

Все дійство закінчиться масивною вечіркою за участю берлінського діджея Роберта Дітца. За вибір гостя і загальний вайб івенту відповідає один з резидентів Night Ambassadors Fat8, який свою позицію окреслює чітко і зрозуміло:

«Ця вечірка – новий музичний вектор розвитку для Night Ambassadors, саме тому в якості гостя я вибрав Роберта. Той саунд, який він представляє ідеально підходить під те, як я відчуваю сучасну клубну музику».

Robert Dietz

Десятирічний ювілей в Україні нічного мера Львова Чада Зоратлі

Ну і завершальним фактором можна розглядати символічне святкування десятирічного ювілею перебування в Україні нічного мера Львова Чада Зоратлі. Саме Чад відповідальний не лише за серію гучних вечірок в Місті Лева, але й за зміну вектору розвитку нічного життя міста.

«Нічний саміт – це все про неформальні дискусії та презентації, які мають посприяти тому, щоб львів'яни набралися досвіду, як правильно організовувати життя міста вночі. Ми також хочемо передати своє бачення широкій аудиторії, бо вже самі кілька років пробуємо європейські практики та переймаємо кращі варіанти міського дозвілля.

Якщо говорити про мене, то головна місія полягає в тому, щоб усім мешканцям Львова, не важливо хто вони чи вони студенти, іммігранти, чи представники ЛГБТ-спільноти – було зручно на вулицях і в закладах нашого міста. Заради втілення цих принципів в життя і функціонує Night Ambassadors».

Чад Зоратлі

З більш детальною програмою  ви можете ознайомитись в інформаційних буклетах заходу — 8 листопада i 9 листопада.