Авторка та виконавиця саундтреків другого сезону серіалу “True Detective” — незрівнянна американська фолк-діва з прекрасним голосом Lera Lynn. 14 листопада, клуб MonteRay Live Stage. Пам'ятаєте сцену, коли герої Френк та Рей випивають у темному та порожньому барі під спів тендітної та меланхолійної дівчини з гітарою? Ця дівчина — Lera Lynn, музика якої, за словами критиків, надзвичайно вдало додала драматизму та атмосферності сюжету та підкреслила  сюрреалістичність сцен та характер 2 сезону серіалу.

Незважаючи на увагу до її майстерності написання лірики, співачка  також вражає критиків діапазоном свого вокалу. Журнал Rolling Stone назвав її голос “ надзвичайно проникливим“. Lera Lynn — це сотні шоу по всьому світу, поєднання стилів від кантрі та блюзу до інді — року та Американи, співпраця з легендами T Bone Burnett, Rosanne Cash та цілий альбом дуетів Plays Well With Others з відомими американськими фолк-музикантами, такими як JD McPherson та John Paul White. Все що так потрібно восени — сумні балади під акомпанемент гітари, сильний жіночий вокал, камерна атмосфера — 14 листопада у клубі MonteRay Live Stage.

Чому варто піти на концерт Lera Lynn:
• Вперше в житті почути вживу автора та виконавицю саундтреків до мегапопулярного серіалу “True Detective”
• Відчути красу та діапазон голосу фолк-діви Lera Lynn та почути меланхолійні балади під акомпанемент власної гітари
• Нарешті вживу почути і побачити представницю стилю indie Americana та кантрі з Нешвілл, штат Теннессі - світової столиці кантрі.

Лінк на подію