Вже у цю п’ятницю у Львові відбудеться довгоочікувана подія від місцевої промоутерської крю Night Ambassadors. В рамках хеллоуін-паті в Місті Лева виступить один з найцікавіших французьких хаусових артистів нової хвилі — Lazare Hoche. Напередодні ми зібрали факти про Чарлі Наффа, які вам знадобляться перед вечіркою.

Перший свій реліз Чарлі випустив на своєму ж власному лейблі. В якості творчого псевдоніма він вибрав ім’я французького аристократа 18 століття Лазара Луіса Оуше (Lazare Louis Hoche) . Над іменем власного рекордингу артист також вирішив не перемудрувати, тому вибір назви Lazare Hoche Records цілком логічний і зрозумілий.

У Lazare Hoche набагато більше треків написаних в коллаборації з іншими артистами, аніж сольних робіт. Все почалося зі спільного релізу з голландцем Malin Genie (ця платівка вийшла на тому ж Lazare Hoche Records). Далі до дуету приєднався датчанин S.A.M., і саме так було засноване культове зараз тріо Mandar. Останній реліз в магазинах від Mandar — це платівка з реміксами на трек тріо «Poisoned Words», який зробив маестро Рікардо Вілльялобос.

Французький хаус-артист надає перевагу створенню музики за допомогою аналогових інструментів і вінтажного музичного устаткування. Саме тому студія Чарлі нафарширована раритетними синтезаторами та рідкісними моделями музичної техніки з минулого. «Перші гроші, які я заробив на музиці, я витратив на те, щоб купити музичне устаткування. Я не витрачав їх на ресторани та алкоголь…» — чим вам не формула для успішного музиканта?

Lazare Hoche великий фанат рідкісної хаус-музики з дев’яностих. Невідомий американський тек-хаус з лейблу Sounds чи архіви французьких мінімалістів — все це ви можете почути в його сетах. Найбільш улюблені треки він навіть перевидає на власному лейблі. Так в дискографії Lazare Hoche Records значаться заново відпечатані культові ЕР від Nimbus Quartet (проект американців Вуді Макбрайта і Дейва Стівенсона) і Headcore (ще один проект культового француза Грегорі Дарса).

Любов до хаусу минулого століття відображається не лише в перевиданих треках на LHR, але й у діях та рішеннях самого Чарлі. Так, для прикладу, він підтримує дружні відносини з тим же діючим ветераном Грегорі Дарса (ви знаєте його під іменем Point G), а зведення великого хіта минулого літа «String Theory» від Mandar було довірено ще одному ветерану френч-хаусу Жульєну Жабре.

В Україні Чарлі до цього грав лише один раз. Це був дебют у Closer київської промогруппи THP: артист відмітився недільним сетом на «Лєсному Причалі». У Львові Lazare Hoche виступить вперше.