КИЕВ, КОМПЛЕКС ТОРОНТО-КИЕВ
23-26/05/2019

70 — 200 ₴

З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, і великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair, що пройде з 23 по 26 травня.

Офіційне відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться в четвер 23 травня. Це знакова подія, на яку з’їжджаються впливові діячі мистецтва, колекціонери і представники світових і українських культурних інституцій. Однак, відвідати її може кожен бажаючий за умови придбання квитка. У цьому році на ярмарку буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

Подробиці програми анонсовані на офіційному сайті і на сторінці facebook.

Окрема велика подія в рамках фестивалю – щорічний ярмарок Kyiv Art Fair – в цьому році залучила сорок галерей, в тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. Одна з місій ярмарки – познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами актуальних українських та світових авторів. В єдиному просторі Комплексу “Торонто-Київ” загальною площею до 5000 кв м, відвідувачам буде представлено близько тисячі арт-об’єктів від більш ніж двохсот художників.

Одна з цілей Kyiv Art Week – розвиток художньої інфраструктури Східно-Європейського регіону. Фестиваль виступає ініціатором різнобічних взаємодій в культурному полі, а також майданчиком для демонстрації різних напрямків у сучасному світовому мистецтві. Тема Kyiv Art Week – 2019: “Це не змагання” (This Is Not A Competition). Kyiv Art Week проводиться за підтримки Київської міської державної адміністрації з ініціативи українських культурних інституцій та діячів.