КИЇВ, Otel'
13/12/2019, 22:30

Квиток / 200₴

Все найцікавіше завжди відбувається на стику різноманітних явищ, подій та жанрів. Так і дана вечірка стала першою "пробою пера" шоукейс-кооперації двох лейблів - аргентинців з берлінською пропискою Krill Music і киян Noneside.

І в п'ятницю 13-го грудня в столичному клубі Otel' стане дійсно жарко. На головному танцполі поведе за собою техно-шабаш Henning Baer - один з головних дійових осіб нового покоління берлінського техно. Організатор культової серії вечірок Grounded Theory, продюсер і селектор, який впевнено розширює звичні рамки жанру, іноді поринаючи в ультимативні експериментальні галузі електронної музики.

До Києва ж Henning їде як частина Krill Music - саме там він видав один зі своїх релізів в уже далекому 2012 році. Компанію ж йому з гібридним modular-сетом складе колега по лейблу - дніпрянин Stanislav Tolkachev. Український продюсер, який в останні роки став справжньою зіркою світового техно-андеграунду.

Команду "гостей" доповнить проект Metakrill - дует діджеїв і продюсерів Espen Lauritzen і Assonance, якого столична публіка знає як співзасновника арт-простору MetaCulture, який нещодавно припинив свою роботу на Нижньоюрківській. Приймаюча ж сторона на головному танцполі буде представлена виступами Kiddmisha, Andrew Valevsky і Ksenia Palfy.

В цей же час на другому "підвальному" поверсі Noneside представить свій саб-лейбл Mystictrax - на ньому кияни видають даб-техно, ембієнт і експериментальну музику. Там в лайн-апі заявлений батько-засновник лейблу Lostlojic, а також Luschn aka IV Mickey, Zub, Taras Vinnichenko і b2b Saturated Color x Fin Force.

18+
No photo
Вартість квитка - 200 гривень до 01:00,  300 гривень після 01:00.